Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 13
Aixam , 5
Alfa Romeo , 69
Alpina , 4
Audi , 1185
Bentley , 2
BMW , 1065
Cadillac , 3
Chevrolet , 241
Chrysler , 3
Citroën , 450
Corvette , 1
Dacia , 54
Daewoo , 2
Daihatsu , 6
DeTomaso , 1
Dodge , 8
Ferrari , 1
Fiat , 341
Ford , 560
GMC , 1
Honda , 68
Hummer , 2
Hyundai , 142
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 17
Jeep , 45
Kia , 114
KTM , 1
Lada , 25
Lancia , 21
Land Rover , 60
Lexus , 7
Lifan , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 94
Mercedes-Benz , 1022
MG , 1
MINI , 47
Mitsubishi , 74
Nissan , 115
NSU , 2
Opel , 789
Peugeot , 527
Piaggio , 1
Porsche , 70
Renault , 391
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 303
Škoda , 254
Smart , 12
Ssangyong , 13
Subaru , 15
Suzuki , 51
Tata , 1
Toyota , 143
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 2153
Volvo , 72
Yugo , 2
Zastava , 6

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

23 ноем. 12:27
Линк
,

OPEL ANTARA 2.2 -12 SO 125.000km REGISTRIRAN

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
29 ноем. 21:37
Линк
, ,

VW Passat B8 2.0 TDI

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 13:48
Линк
Претпријатие ,

Se prodava VW Jetta 2.0

12 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 17:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:31 Претпријатие , ,

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110KS -16 AUTOMATIC

9 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:31 Претпријатие ,

BMW 318 2.0D 143ks Touring,Facelift -2010

7 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:27 Претпријатие , ,

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110KS -16 AUTOMATIC

9 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:25 Претпријатие ,

BMW 318 2.0D 143ks Touring,Facelift -2010

7 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:25 , ,

VW CC -12

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:22 ,

VW Caddy Maxi 1.9 tdi full oprema so DDV

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:21 , ,

PEUGEOT 308 1.6 EHDI 112KS -11

5 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 17:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:10 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 57KW-09 EURO5,MOZNA ZAMENA

32 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS 2009 G

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 KS 2009 G

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:06 ,

Peugeot 308 -09

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 17:01 , ,

BMW 320D 177 HP FACELIFT

9 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:00 , ,

Alfa Romeo MiTo 1.6 dizel registrirano do 09.2021

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:43 , ,

BMW X1 2.0 105kw -11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:40 Претпријатие , ,

Citroen C4 1.6hdi 82kw 2011 g Exclusive

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 , ,

Like brand new 46000km

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 16:38 , ,

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:33 Претпријатие , ,

Citroen C4 1.6hdi 82kw 2011 g Exclusive

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:20 , ,

Peugeot 508 2.0 4x4 DSG EXTRA CENA

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:20 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 2016, AUTOMATIC, NE UVEZENA

8 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 15:50 , ,

TOYOTA COROLLA 1.4 D-4D

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток