Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 13
Aixam , 5
Alfa Romeo , 43
Alpina , 4
Audi , 883
Bentley , 2
BMW , 814
Cadillac , 2
Chevrolet , 157
Chrysler , 1
Citroën , 290
Corvette , 1
Dacia , 47
Daewoo , 1
Daihatsu , 5
DeTomaso , 1
Dodge , 6
Ferrari , 1
Fiat , 231
Ford , 353
GMC , 1
Honda , 37
Hummer , 1
Hyundai , 106
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 10
Jeep , 42
Kia , 78
KTM , 1
Lada , 18
Lancia , 15
Land Rover , 45
Lexus , 7
Lifan , 1
Maserati , 2
Mazda , 68
MINI , 32
Mitsubishi , 47
Nissan , 82
NSU , 2
Opel , 536
Peugeot , 368
Porsche , 67
Renault , 289
Rover , 1
Saab , 1
Seat , 221
Škoda , 190
Smart , 6
Ssangyong , 5
Subaru , 9
Suzuki , 39
Toyota , 94
TVR , 1
UAZ , 4
VW Volkswagen , 1588
Volvo , 51
Yugo , 1
Zastava , 6

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

18 ноем. 00:25
Линк
, ,

Audi Q5 2.0 TDI 170HP QUATtRO

12 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:21
Линк
,

MERCEDES-BENZ A180 CDI SPORT

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:40
Линк
Претпријатие , ,

-80c +25 Fiat Doblo ladilnik

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 03:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 03:25 ,

Audi A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 02:34 ,

BMW 740D X-DRIVE 306ks UNIKAT

23 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:52 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 01:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:58 ,

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

15 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:40 Претпријатие , ,

-80c +25 Fiat Doblo ladilnik

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:28
Линк
, ,

MAZDA 6 2.2D ULTIMATE 175KS

14 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:27 ,

Renault Laguna

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:23 , ,

FORD FOCUS 1.5 TDCi - 17

10 100 ЕУР

Година: 2017
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 22:19 , ,

SE PRODAVA RENAULT MEGANE 1.5 DCI

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:55 , ,

RENAULT MEGANE III

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:42 , ,

Mercedes Benz GLC 220d 4 matic - Exclusive line

46 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 21:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 21:11 , ,

Prodavam VOLVO S60 - Automatic D3 ODLICNO

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:06 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-LINE -2

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 20:39 , ,

Prodavam Golf 7 2.0TDI 150KS

12 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:28 ,

BMW 320d sport

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:24 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD 140KS-12

8 890 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:17 ,

VW Crafter 2.0 dizel

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:03 , ,

Mercedes C220 Avantgarde

25 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:03 ,

OPEL ANTARA 2.0 cdti COSMO 2010 god

8 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 20:02 , ,

VW TRANSPORTER T6 CONFORTLINE 2,0 TDI -17

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 19:46 , ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:44 ,

Audi A6 s Line Euro6

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 19:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:30 Претпријатие , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MJET jimauto group

3 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:21 Претпријатие , ,

Fiesta benzin plin 2009g

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:21 ,

BMW 320d

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 19:14 Претпријатие , ,

Fiesta benzin plin 2009g

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:01 , ,

VW Passat B8 -15 Dizel

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:49 , ,

VW Golf 6 2.0

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 18:45 , ,

BENTLEY CONTINENTAL GT MULLINER

85 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 18:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:33 , ,

FORD MONDEO 1.6 TDCI 2016

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:21 , ,

HYUNDAI Tucson 1.7 CRDI - FULL OPREMA

20 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 18:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 МКД

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:14 , ,

Mecedes-Benz CDI 220

22 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:59 , ,

Audi A4

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:53 , ,

OPEL MOKKA 1.7cdti 131 start/stop NEUVEZENA ecoFLEX

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток