Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 22
Aixam , 8
Alfa Romeo , 62
Alpina , 5
Audi , 1140
Bentley , 2
BMW , 1098
Cadillac , 3
Chevrolet , 188
Citroën , 350
Corvette , 1
Dacia , 47
Daewoo , 1
Daihatsu , 4
DeTomaso , 2
Dodge , 7
Fiat , 310
Ford , 408
GMC , 3
Great Wall , 11
Honda , 46
Hyundai , 133
Infiniti , 3
Isuzu , 3
Jaguar , 19
Jeep , 48
Kia , 104
KTM , 1
Lada , 22
Lancia , 16
Land Rover , 82
Lexus , 13
Lifan , 2
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 94
Mercedes-Benz , 1012
MINI , 56
Mitsubishi , 53
Nissan , 136
NSU , 2
Opel , 700
Peugeot , 480
Porsche , 90
Renault , 348
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 300
Škoda , 210
Smart , 8
Ssangyong , 5
Subaru , 12
Suzuki , 43
Tesla , 3
Toyota , 132
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 1982
Volvo , 57
Yugo , 1
Zastava , 7

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 10:42
Линк
Претпријатие , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:40
Линк
, ,

се продава MERCEDES BENZ V250D 4 Matic

45 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
24 јун. 07:33
Линк
, ,

Mercedess E-class 200 d

29 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999

Денес 15:43 ,

Peugeot 207 1.4 benzin 2010 panorama

4 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:31 , ,

Fiat Dublo 1.4 120ks

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:31
Линк
, ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:06 ,

Mini CountrymanS John Cooper Works ALL4

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:06 , ,

VW Polo kupeno od Porsche Makedonija

8 650 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 15:06 , ,

Golf VI 2.0 tdi 140ks 2012

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:06 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2014

11 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:49 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6HDI 116000km perfektna

5 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 13:52 , ,

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion 2011 Germanija nova kola

8 190 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:52 , ,

Seat Altea XL 1.6TDI 77kw 2012 facelift staklo

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:51 , ,

Opel Meriva 1.7CDTi 110hp 6 brzini 2012g fabrika

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:51 Претпријатие , ,

Bmw 118D 143KS euro 5 Auto Kodeks

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:34 , ,

Transport i logistika

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Денес 12:40
Линк
, ,

се продава MERCEDES BENZ V250D 4 Matic

45 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:35 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 tdi 81kw 2013

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:37 ,

Chevrolet Cruze 2011, 2.0 TDI, 125ks

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:35 , ,

Seat Ibiza najekonomicna kola

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:34 Претпријатие , ,

Peugeot 5008 1.6 hdi 80kw perfektna

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:32 , ,

Daihatsu TERIOS 1.5i , 105ks , 2010god

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 12:32 ,

ASTRA J 1.6 - 116ks Benzin/Plin 2011, Avtomatik, NEUVEZENA

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:32 ,

ASTRA J 1.6 benzin/plin 116ks NEUVEZENA

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:27 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 150ks

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:02 Претпријатие , ,

Citroen C Elysee 2019 full oprema 85000km

9 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 11:43 ,

Nissan Qashqai 2015 full oprema

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:22 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 cdti 2010 servisna

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:42 Претпријатие , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:19 Претпријатие ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 09:47 Претпријатие ,

Mercedes Benz C200 CDI bluete avantgarde Euro 6

21 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:45 Претпријатие ,

KIA Sorento 2.2 crdi 2010 4X4 145kw 197ks euro 5

11 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:39 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5dci 2010 euro 5

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:16 ,

Insignia 1.6 cdti ecotec business

15 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:06 Претпријатие ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel Mk tabli perfekten

24 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:36 , ,

BMW 535d so full oprema M paket

27 000 МКД

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации