Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 14
Aixam , 5
Alfa Romeo , 28
Alpina , 4
Audi , 642
BMW , 605
Cadillac , 2
Chevrolet , 85
Citroën , 184
Dacia , 31
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 4
Fiat , 133
Ford , 226
GMC , 1
Honda , 26
Hummer , 1
Hyundai , 63
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 8
Jeep , 37
Kia , 61
KTM , 1
Lada , 12
Lancia , 6
Land Rover , 38
Lexus , 7
Maserati , 2
Mazda , 39
MINI , 24
Mitsubishi , 30
Nissan , 65
Opel , 340
Peugeot , 222
Porsche , 56
Renault , 180
Rover , 1
Seat , 131
Škoda , 132
Smart , 2
Ssangyong , 2
Subaru , 6
Suzuki , 29
Toyota , 61
UAZ , 7
VW Volkswagen , 1101
Volvo , 38
Yugo , 1
Zastava , 6

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

22 окт. 22:10
Линк
, ,

Prodavam Passat 2.0 Tdi (USA)

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
23 окт. 11:08
Линк
, ,

MRECEDES BENZ E200d Exclusive Luxury NOV

37 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 03:27 ,

Jeep Compass crd 2.2

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 02:53 , ,

MERCEDES E300 HYBRID TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:51 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:45 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360

13 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:25 ,

Mercedes-Benz C 300 Hybrid -17

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 02:01
Линк
, ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:57 , ,

Renault Megane 1.5 dci euro 5

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:23 , ,

Audi A5 Sportback

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:50 ,

VW Passat 2.0 TDI EURO 6

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
Вчера 21:49 ,

BMW 316 2.0

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:39 , ,

Ford Fiesta -12

5 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:39 ,

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:02 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 4x4 -13

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:02 , ,

ulica 1 broj 110

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:00 , ,

Prodavam BMW 528i XDrive

22 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 20:57 ,

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:47 ,

Mitsubishi ASX

14 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 20:45 , ,

Subaru Impreza AWD moze zamena

7 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 20:37 ,

DODGE CHALLENGER

36 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 20:22 ,

BMW 420D GRAN COUPE

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:22
Линк
, ,

Opel Astra J 1.4

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:10 ,

BMW 320D -16

14 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:10 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 168000 KM - 11.MT Auto

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:03 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 168000 KM - 11.MT Auto

6 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:50 , ,

Polo 1.2 TSI 105 KS DSG 2011g

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:25 , ,

mercedes e200 blueefficiency BlueTec MOZE ZAMENA

11 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:24 Претпријатие ,

BMW 316D 2012GOD ELIT AUTO

11 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:23 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4HDI 2011GOD EURO5

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:16 , ,

Mercedes E200-2014-65000 KM

28 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 19:15 , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4x4 Automatik

Година: 2018
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 19:08 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 19:00 , ,

Audi A4 2.0 TDI so 56000km

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 18:52 ,

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:50 , ,

AUDI A5 2.0TDI 177KS SPORTBACK FULL OPREMA -2012 !

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:44 ,

VW Golf 7

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:40 Претпријатие , ,

Audi A6

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:31 , ,

Mercedes-Benz E300 -13

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:19 ,

AUDI A7

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:11 ,

VOLVO V40 D3

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 18:02 ,

Ford Mustang

30 000 МКД

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 18:00 Претпријатие , ,

Seat Ibiza

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток