Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 20
Aixam , 8
Alfa Romeo , 40
Alpina , 5
Audi , 846
Bentley , 2
BMW , 835
Cadillac , 3
Chevrolet , 108
Citroën , 243
Dacia , 29
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 5
Fiat , 194
Ford , 265
GMC , 2
Great Wall , 10
Honda , 33
Hyundai , 98
Infiniti , 2
Isuzu , 2
Jaguar , 13
Jeep , 44
Kia , 82
KTM , 1
Lada , 16
Lancia , 8
Land Rover , 70
Lexus , 11
Lifan , 2
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 54
MINI , 35
Mitsubishi , 35
Nissan , 109
Opel , 490
Peugeot , 319
Porsche , 74
Renault , 235
Rover , 2
Seat , 183
Škoda , 155
Smart , 2
Ssangyong , 3
Subaru , 10
Suzuki , 32
Tesla , 2
Toyota , 94
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 1409
Volvo , 47
Yugo , 1
Zastava , 7

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

17 мај 11:15
Линк
, ,

Toyota Aygo 2013

3 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
18 мај 06:13
Линк
,

Mercedes c300 2016 AMG DESIGNO

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:48
Линк
, ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatic 4x4 kupena vo Porsche Skopje

16 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 09:53 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.5 bluehdi 100ks 2019 exclusive

9 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:53 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 2019 facelift energy

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:53 ,

BMW 116 D sport twin turbo diesel

13 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:53 , ,

BMW X1-1.8D XDRIVE,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO,ZAMENA

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:51 Претпријатие , ,

VW Tiguan 2.0 TDI Sport & Style 2012

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:48
Линк
, ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatic 4x4 kupena vo Porsche Skopje

16 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:29 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0i 2013 CH

4 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:27 Претпријатие ,

Ford Mustang EcoBoost premium 2018

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 09:25 Претпријатие , ,

VW Touran 2.0 TDI BMT DSG 2016

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:24 Претпријатие , ,

Toyota RAV4 2.0 D-4D euro 6 2015

16 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:22
Линк
, ,

Seat Leon FR 1.5TFSI 150ks kupen vo Porshe Skopje

21 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 08:16 Претпријатие ,

Bmw X1 xDrive 1.8 dizel

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:13 , ,

BMW X5 40d M 313 KS XDRIVE INDIVIDUAL -2015

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:12 , ,

Citroen DS3 ekstra socuvan

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:49 ,

Audi A4 2.0tdi dsg quattro 4 2019

41 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 21:41 , ,

mercedes e220 cdi so full inter guma

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:41 , ,

VW Golf 7 1.6 bluemotion top sostojba

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:53 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:17 , ,

Mitsubishi Pajero 2015

29 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:54 , ,

Audi A3 sedan dizel automatik kupen MK 2019

18 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 19:10 , ,

Porsche Cayenne 3.0d 2012g.

34 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:40
Линк
, ,

***Mercedes C180d FULL LED*** 117000km

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:22 , ,

Se prodava Opel Combo 1.3 god.2011

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:13 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.5cdti 2014 Autobern

6 150 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:12 Претпријатие , ,

Mitsubishi Space Star 1.0i 2017 Autobern

6 750 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 17:12 Претпријатие , ,

VW Jetta 2.0tdi 140ks avtomatik Autobern

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:11 Претпријатие , ,

Ford Ka titanium 1.2i 2011 Autobern

3 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:11 Претпријатие , ,

Volkswagen Golf 7 2.0TDI highline Autobern

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:11 Претпријатие , ,

VW Golf 7 2.0tdi 150ks Autobern

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации