Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 18
Aixam , 6
Alfa Romeo , 30
Alpina , 3
Audi , 536
Bentley , 1
BMW , 484
Cadillac , 2
Chevrolet , 44
Citroën , 150
Dacia , 17
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Fiat , 117
Ford , 181
GMC , 1
Great Wall , 11
Honda , 20
Hummer , 1
Hyundai , 46
Infiniti , 1
Isuzu , 2
Jaguar , 10
Jeep , 35
Kia , 41
KTM , 1
Lada , 10
Lancia , 4
Land Rover , 40
Lexus , 10
Lifan , 1
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 35
MINI , 22
Mitsubishi , 21
Nissan , 55
Opel , 292
Peugeot , 169
Porsche , 45
Renault , 150
Rover , 1
Seat , 97
Škoda , 119
Smart , 1
Subaru , 2
Suzuki , 22
Toyota , 61
TVR , 1
UAZ , 9
Volvo , 30
Yugo , 1
Zastava , 6

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 22:15
Линк
, ,

VW Passat "R-Line Exterior", DSG, NAV, CAM

28 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
20 јун. 10:59
Линк
Претпријатие ,

Citroen C3 entreprise 1.4hdi 55kw 68hp 2015

5 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:58
Линк
,

Bmw x5 M-paket,top sostojba,moze zamena...

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 18:17 , ,

Fiat Panda 2014 twin air lounge panorama unikaten model

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:15 , ,

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:09 , ,

Fiat Panda 2014 twin air lounge panorama unikaten model

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:04 ,

BMW X5 Mpaket vo top sostojba moze zamena

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 17:58 ,

Bmw x5 M-paket,top sostojba,moze zamena...

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 17:40 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:02 ,

Jeep Compass -12

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:47 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6TDI 81kw 2014

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:30 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220D cabrio AMG 2017

32 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 15:55 , ,

Honda Civic Type R 400 hp 2016

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 15:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 15:14
Линк
, ,

VW Passat Highline 2.0TDI BMT 150 DSG

19 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:09
Линк
, ,

Ford Mondeo 1.6 TDCI 2016 neuvezuvan

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 14:46 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Денес 14:25 , ,

Nissan Qashqai 1.5DCI -12

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:23 ,

Skoda Octavia

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:19 , ,

AUDI A3 2.0 TDI 2016 S-TRONIC

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:18 , ,

AUDI Q3 2.0 TDI 2018 QUATTRO

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:18 , ,

AUDI A4 3.0 TDI 2015 ALLROAD

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:15 , ,

Audi A6 2.0TDI 177HP

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:57 ,

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

54 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 13:43 , ,

Nissan Qashqai 1.2 dig-t benzin 2015

12 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:39 , ,

Nissan Qashqai 1.2 dig-t benzin 2015

12 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:35 ,

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:16 ,

Audi A4 2.0tdi 190ks s-tronic quattro perfektno

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:13 ,

BMW 316 2.0 automatic 8G business line

15 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:00 ,

Ford Fiesta 1.4 GPL

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:52 ,

Mercedes-Benz C220 BlueTec

27 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:44 Претпријатие ,

Skoda Fabia Monte Carlo 1.6tdi 2013

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:34 ,

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:13 ,

Mercedes-Benz C 220 d Coupe AMG line

Година: 2016
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 12:13 , ,

Ford Fiesta Titanium Voice Control

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 12:07 ,

Jeep Grand Cherokee SUMMIT

23 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации