Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 20
Aixam , 8
Alfa Romeo , 31
Alpina , 4
Audi , 592
Bentley , 2
BMW , 568
Cadillac , 3
Chevrolet , 46
Citroën , 170
Dacia , 21
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 3
Fiat , 123
Ford , 193
GMC , 2
Great Wall , 10
Honda , 21
Hyundai , 54
Infiniti , 2
Isuzu , 2
Jaguar , 8
Jeep , 40
Kia , 49
KTM , 1
Lada , 14
Lancia , 6
Land Rover , 56
Lexus , 10
Lifan , 2
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 40
MINI , 24
Mitsubishi , 26
Nissan , 73
Opel , 358
Peugeot , 218
Porsche , 62
Renault , 162
Rover , 2
Seat , 116
Škoda , 127
Smart , 1
Subaru , 6
Suzuki , 27
Tesla , 2
Toyota , 71
TVR , 1
UAZ , 12
VW Volkswagen , 1000
Volvo , 34
Yugo , 1
Zastava , 6

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 07:56
Link:
, ,

Ford Fokus 1.6 tdci 2013

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 20:39
Link:
, ,

Tri komercijalni vozila Fiat Fiorino

8 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
20 мај 11:20
Link:
, ,

Mazda 6 2.2 Skyactiv I-Loop 175ks

17 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999

Денес 04:28 Претпријатие ,

VW Passat CC 2.0 tdi 2013 neuvezuvan highline

13 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:53 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:17 , ,

RENAULT MEGANE GT 1.5DCI

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 20:17 , ,

Mitsubishi Pajero 2015

29 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:16 , ,

Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:54
Link:
, ,

Bmw 320d F30 xDrive SportPacket

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:54 , ,

Audi A3 sedan dizel automatik kupen MK 2019

18 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 19:19 , ,

Porsche Cayenne 3.0d 2012g.

34 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:49
Link:
, ,

***Mercedes C180d FULL LED*** 117000km

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 18:00 , ,

VW Polo kupeno od Porsche Makedonija

8 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 17:48 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 2014 navi

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 16:55 Претпријатие , ,

VW Golf 7 2013 1.6tdi odlicen ne uvezen

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:55 , ,

Mercedes-Benz C 180 full oprema 2012

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:35 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:27 ,

Skoda Octavia 1.6

10 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 14:53 , ,

Mini Cooper S 60 years Anniversary

29 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 14:36 , ,

Mercedes-Benz C 180 dizel 2016

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:43 ,

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake

18 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:43 , ,

VW Golf 7 1.2 tsi 105ks 2013g Regis so Z.Kart 04.2023

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:43 , ,

Mercedes-Benz E220D 4matic

47 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:43 , ,

Bmw 420 dizel gran coupe avtomatik luxury 135.000 km

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:43
Link:
, ,

Citroen C4 2021

18 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 13:43 Претпријатие , ,

Kombe VW Crafter

Година: 2018
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:43
Link:
, ,

Mercedes-Benz E class 9G-tronic

33 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:22 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C 200 2.2cdi automatik Avto Miro

13 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:11 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0tdi AutoMilano 6meseci garancija

21 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 13:11 Претпријатие , ,

Skoda Octavia 1.6 TDI greenline ambition Avto Miro

11 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:06 Претпријатие ,

Acura MDX 2020

5 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 12:42 Претпријатие , ,

Opel Mokka X Business Edition 1.6cdti 136ks 4×2 AT

16 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:42 Претпријатие ,

Audi A8 L 4.2tdi 385hp quattro premium selection automatic

37 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:38 Претпријатие , ,

BMW 528 X Drive 2.0 petrol 245ks premium 2013

21 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 11:38 ,

Bmw X5 2012 redizajn

19 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:34
Link:
, ,

Seat Leon 1.6tdi 2012 full oprema registriran

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:12 , ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:24 , ,

Renault Twingo 1.2 55KW 2012 sport

3 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:24 , ,

VW Jetta 1.6 TDI 105KS bluemotion highline so navigacija

9 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:56 Претпријатие , ,

Lada Niva 4x4 2020

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Вчера 09:55 Претпријатие , ,

Lada Niva 4x4 so pet vrati

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Вчера 09:55 Претпријатие ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:55 Претпријатие , ,

Lada Niva 4x4 urban nova 2021

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Вчера 09:54 Претпријатие , ,

Lada Niva 1.7 I 2015 so plinski ured

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации