Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 16
Aixam , 7
Alfa Romeo , 18
Alpina , 2
Audi , 315
Bentley , 1
BMW , 271
Cadillac , 2
Chevrolet , 20
Citroën , 100
Dacia , 22
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Fiat , 76
Ford , 119
Honda , 12
Hummer , 1
Hyundai , 27
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 31
Kia , 29
KTM , 1
Lada , 8
Lancia , 3
Land Rover , 33
Lexus , 8
Lifan , 1
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 25
MINI , 8
Nissan , 34
Opel , 189
Peugeot , 124
Porsche , 24
Renault , 101
Rover , 1
Seat , 66
Škoda , 82
Smart , 2
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 21
Toyota , 42
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 26
Yugo , 1
Zastava , 6

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

05 мар. 11:43
Линк
,

VW Golf MK7.5 Highline DSG 150hp 2.0 TDI 2017/18

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 15:12
Линк
, ,

FORD MONDEO 1.6 TDCI -16 NEUVEZUVANO

12 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
22 фев. 21:15
Линк
,

Golf 7 1.6 TDI Blue Motion HITNO!!!

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 02:56 ,

BMW X5 M paket moze zamena za stan vo Sk Centar

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 02:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 02:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 01:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:46 ,

Audi A3 -19

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Денес 00:36 , ,

Skoda Super B 1,6 TDI -13 od Porshe MK

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:16 , ,

Toyota Corolla 2019 Comfort 1.2 Turbo

14 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 22:56 , ,

Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016/2017 Comfort business

17 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:24 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:17 , ,

SEAT LEON 1.6 TDI -14 REG FULL OPREMA NOVO

9 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:55
Линк
Претпријатие , ,

BMW X7

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 20:40 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 81kw -13 Led

5 750 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:40 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016 god -novv

8 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:35 Претпријатие , ,

PEUGEOT PARTNER -17 TOVARNO 1.6 HDI FABRIKA

6 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 20:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 20:15 Претпријатие ,

BMW X1 2.0D 150KS XDRIVE EURO6 X-LINE 2018

22 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:10 , ,

MERCEDES-BENZ C220 mnogu socuvan

27 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 19:44 , ,

CITROEN DS3 1.6THP DSPORT NEUVEZUVANO

9 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 19:32 ,

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 19:27 ,

ALFA ROME GIULIETTA 2.0JTD -13

8 777 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:24 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170KS HIGHLINE OD CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:22 , ,

Seat Leon 2.0 tdi Fr -14 Km 187.000 so servis

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:18 ,

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 18:49 ,

Megane RS TROPHY

36 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Вчера 18:22 , ,

VW Transporter

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 18:19 , ,

MRECEDES-BENZ E200d Exclusive Luxury NOV

35 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:09
Линк
, ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:37 , ,

OPEL MERIVA 1.4 PERFEKTEN KAKO NOV EURO 5

5 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 16:38 , ,

VW Golf 7 1.6 110ps 2014

13 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 16:24 , ,

VW POLO 1.2TDI BLUEMOTION 2013 FULL OPREMA

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 16:20 , ,

Peugeot 508 2.0 4x4 DSG EXTRA CENA

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:03 , ,

Golf 7 (1.6 TDI-110hp) Bluemotion

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:43 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI NEUVEZUVANA 2013

10 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:30 Претпријатие , ,

FORD TRANSIT CUSTOM limited 2.2 tdci CH

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:40
Линк
,

Peugeot Boxer -17

16 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 0 - 4 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации