Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 16
Aixam , 5
Alfa Romeo , 10
Alpina , 2
Audi , 236
BMW , 203
Cadillac , 1
Chevrolet , 6
Citroën , 76
Dacia , 20
DeTomaso , 1
Dodge , 2
Fiat , 54
Ford , 74
Honda , 9
Hummer , 1
Hyundai , 15
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 4
Jeep , 22
Kia , 20
KTM , 1
Lada , 6
Land Rover , 29
Lexus , 6
Lifan , 1
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 16
MINI , 4
Nissan , 24
Opel , 142
Peugeot , 95
Porsche , 14
Renault , 83
Rover , 1
Seat , 42
Škoda , 60
Smart , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 18
Toyota , 28
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 24
Yugo , 1
Zastava , 6

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

24 фев. 18:30
Link:
, ,

VW Golf 7 1.2 TSI BLUEMOTION SO VGRADEN PLIN

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 55 000 - 59 999
23 фев. 12:42
Link:
,

Peugeot Boxer -17

16 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 0 - 4 999
19 фев. 11:35
Link:
,

Maserati Ghibli V6 3.0 Diesel

52 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999

Денес 01:53 , ,

NISSAN JUKE 1.5 DCi Acenta

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
Денес 01:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:35
Link:
, ,

Audi A4 S-line 2.0TDI Ultra 150hp 2016 S-tronic

20 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:54 , ,

AUDI A5 2.0 S LINE 2017GOD

33 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:22
Link:
, ,

Se prodava MERCEDES BENZ CLA 200

26 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 21:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 20:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Вчера 20:28 ,

BMW 320d sport

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:27 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DIZEL 81KW 2014 GODINA EKSTRA

9 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:26 Претпријатие , ,

SEAT LEON 1.6 TDI AVTOMATIK 77KW 2014GODINA TOP

10 199 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:25 Претпријатие , ,

OPEL MOKKA 1.6 BENZIN 2014 GODINA SO 62.000KM NOV

10 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 19:54 Претпријатие , ,

GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:54 Претпријатие , ,

BMW 3 2.0D F30 -14 BUSINEES NAVI ALU PTC PERFEKTNO

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:54 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2015 LED PANORAMA KAMERA NAVI

14 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:49 Претпријатие , ,

GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:47 Претпријатие , ,

PEUGEOT 508 1.6 BLUE HDI 120KS -18 AUTOMATIK LED NAVI ALU

13 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:47 Претпријатие , ,

OPEL MOKKA 1.7 CDTI -14 EcoFlex ENJOY NAVI PTC ALU

9 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:46 Претпријатие , ,

BMW 318D 2.0D F30 2015 BUSINEES LINE KOZA NAVI ALU

13 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:46 Претпријатие , ,

BMW 3 2.0D F30 -14 BUSINEES NAVI ALU PTC PERFEKTNO

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:45 Претпријатие , ,

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110KS -16 AUTOMATIC LIMITED

9 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:45 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS 2017 LED NAVI PTC AUTO GRUP

10 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:45 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ A 160 CDI 2014 SPORT EDITION ODLICNO

11 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:45 ,

Audi A6 s Line Euro6

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 19:44 Претпријатие , ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2015 LED PANORAMA KAMERA NAVI

14 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 19:44 , ,

SE OTKUPUVAAT VOZILA PO REALNI CENI ISPLATA VEDNAS

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 19:42
Link:
, ,

VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion -16

14 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
Вчера 19:01 , ,

VW Passat B8 -15 Dizel

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:46 Претпријатие , ,

CITROEN C4 MILLENIUM BUSINESS 1.6 HDI 120CV

9 650 ЕУР

Година: 2017
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 18:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 МКД

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:45 , ,

MERCEDES-BENZ C 220 TOP

22 222 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:18 , ,

BMW 420 Gran Coupe Luxury

21 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:12 Претпријатие ,

BMW X1 2.0D 150KS XDRIVE EURO6 X-LINE 2018

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:03 Претпријатие ,

BMW X1 2.0D 150KS XDRIVE EURO6 X-LINE 2018

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:51 , ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75KS STYLE 2015G

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 16:43 , ,

Seat Leon 2.0 TDI prv gazda

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:43 , ,

Продавам BMW X1

24 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 16:23 , ,

FORD FOCUS 1.6 BENZIN105KS TREND 2015G 35.000KM!

8 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 16:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:56 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ B 180CDI NAVI AVTO MIRO

12 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:12
Link:
, ,

FORD MONDEO 1.6 TDCI -16 NEUVEZUVANO

12 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:08 , ,

Mercedes-Benz C300h redovno servisiran vo MakAutoStar

34 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 15:00 , ,

Volvo XC60 AWD Momentum -Prv sopstvenik

36 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 65 000 - 69 999
Вчера 14:49 ,

Mazda 6 kupena od salon vo Skopje Odlicen

19 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 14:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 14:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 14:17 Претпријатие , ,

VW POLO -16 NE UVEZENO PRV SOPSTVENIK

6 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток