Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 11
Aixam , 4
Alpina , 2
Audi , 109
BMW , 86
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 33
Dacia , 8
DeTomaso , 1
Dodge , 1
Fiat , 30
Ford , 44
Honda , 6
Hummer , 1
Hyundai , 7
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 3
Jeep , 6
Kia , 11
KTM , 1
Lada , 7
Land Rover , 22
Lexus , 2
Lifan , 1
Maybach , 3
Mazda , 1
MINI , 5
Nissan , 15
Opel , 54
Peugeot , 55
Porsche , 7
Renault , 45
Seat , 22
Škoda , 19
Smart , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 8
Toyota , 11
TVR , 1
UAZ , 5
Volvo , 12
Yugo , 1
Zastava , 6

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

01 мар. 21:44
Линк
, ,

BMW X6 X DRIVE M PAKET

54 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
02 мар. 15:16
Линк
,

Audi A4 2.0TDI 150ks Design Virtual Cockpit full

21 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
02 мар. 13:09
Линк
, ,

Range Rover Sport 3.0

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999

Денес 23:16 , ,

Toyota Corolla 2019 Comfort 1.2 Turbo

14 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 22:56 , ,

Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016/2017 Comfort business

17 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 21:03
Линк
Претпријатие , ,

BMW X7

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 20:51
Линк
Претпријатие , ,

BMW X7

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 20:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 20:10 , ,

MERCEDES-BENZ C220 mnogu socuvan

27 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 19:22 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO

15 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:14 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 1.6TDI 88kw 120ks Prv Sopstvenik 2017 NOVO

15 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:49
Линк
,

Megane RS TROPHY

36 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
Денес 18:19 , ,

MRECEDES-BENZ E200d Exclusive Luxury NOV

35 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:04 , ,

Skoda Octavia 1.6 115ks facelift

13 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:54 Претпријатие , ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 150KS Bisiness 4motion DSG

22 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:58 Претпријатие , ,

Ford Mondeo SW Business 2.0tdci 150ks MT

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 14:25 ,

Citroen Jumper -16

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:48 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.5tdci 70kw 2016 god -novv

8 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:33
Линк
, ,

Seat Leon Fr Porsche MKD Prv Sopstvenik

17 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 13:27
Линк
, ,

Seat Leon Fr Porsche MKD Prv Sopstvenik BEZ ZAMENI

17 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 12:40
Линк
,

Peugeot Boxer -17

16 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 0 - 4 999
Денес 12:37 , ,

Audi A7 Quattro 3.0 272hp 2x S Line -16

46 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 11:43 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI NAVI PDC AVTO MIRO

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:43 Претпријатие , ,

BMW 316 2.0D ADVANTAGE GPS NAVI AVTO MIRO

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:31 Претпријатие , ,

PEUGEOT 2008 1.6 HDI LED NAVI AVTO MIRO

9 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:24 Претпријатие , ,

MERCEDES B 180 CDI NAVI PDC AVTO MIRO

12 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:22 Претпријатие , ,

BMW 316 2.0D ADVANTAGE GPS NAVI AVTO MIRO

12 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:21 Претпријатие , ,

PEUGEOT 2008 1.6 HDI LED NAVI AVTO MIRO

9 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:41 Претпријатие , ,

Opel Insignia 2.0 170ks AT8

21 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 10:25 Претпријатие , ,

Mercedes C200cdi AutoMilano 6meseci garancija

22 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:18 , ,

MERCEDES-BENZ B 180 CDI -17 FACELIFT AVTOMATIC NOVO

14 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:54 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:24 , ,

Lifan X60 Silver Bordo

6 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 08:33 , ,

Renault Twingo

7 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 08:31 , ,

SKODA RAPID SPORT 1.6TDI NE UVEZUVANA PRV SOPSTVENIK

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации