Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 10
Aixam , 2
Audi , 16
BMW , 9
Citroën , 3
Dacia , 1
Fiat , 6
Ford , 4
Hummer , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lada , 4
Maybach , 3
MINI , 2
Nissan , 2
Opel , 5
Peugeot , 5
Porsche , 3
Renault , 5
Seat , 4
Škoda , 1
Toyota , 3
TVR , 1
UAZ , 8
Volvo , 1
Zastava , 5

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

10 мај 11:05
Link:
,

Toyota Corolla Touring Sports

25 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
12 мај 17:02
Link:
,

Mercedes-Benz GLE Coupe 350 4m AMG 2020

95 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 25 000 - 29 999

Вчера 15:16 , ,

Citroen C4 Cactus 2020 nov

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
Вчера 00:16 , ,

Toyota Corolla -19 Comfort 1.2 Turbo

14 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
12 мај 19:49 ,

Renault Megane RS Trophy 2020

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
12 мај 17:02
Link:
,

Mercedes-Benz GLE Coupe 350 4m AMG 2020

95 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 25 000 - 29 999
12 мај 09:52 Претпријатие , ,

Lada Niva 4x4 so 5 vrati

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
11 мај 21:47 , ,

Fiat 500 1.2 benzin

8 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 5 000 - 9 999
11 мај 14:46 , ,

Test model kombe Gazelle 13m3

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
11 мај 12:24 Претпријатие , ,

Seat Arona 1.6 tdi nova Avto Miro

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
11 мај 10:49 , ,

NISSAN X-TRAIL 4X4 1.6 2019Godina

26 999 ЕУР

Година: 2019
Километража: 55 000 - 59 999
10 мај 11:05
Link:
,

Toyota Corolla Touring Sports

25 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
08 мај 18:06 ,

VW Golf 4 2019

2 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 300 000 - 349 999
08 мај 14:53 Претпријатие , ,

Mercedes C200 51.000KM 2019!

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
08 мај 11:37 Претпријатие , ,

Avto Plac Tikan

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999
07 мај 22:18 Претпријатие , ,

Alfa Romeo Stelvio Q4 4x4 2.2 dizel 190ks premium

39 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
07 мај 11:10 ,

Opel Corsa 1.2 ecotec

7 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 10 000 - 14 999
06 мај 18:33 , ,

Opel Vivaro new model busines pack 1.6 cdti 2019

18 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
06 мај 14:41 Претпријатие ,

Peugeot 508 Gt 1.5BlueHdi 130hp Allure

28 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
06 мај 12:02 , ,

Range Rover Sport 2020,itno

93 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
05 мај 15:58 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6 dizel

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
05 мај 01:00 ,

VW Golf 7 1.6.TDI 115

15 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
04 мај 13:31 Претпријатие ,

Acura

5 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
03 мај 21:31 ,

se prodava

4 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
30 апр. 20:01 ,

msnzk

1 МКД

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
28 апр. 15:56 ,

Mercedes-Benz S400 d Long 4-Matic Amg

190 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
28 апр. 15:52 ,

Mercedes-Benz CLS 400d AMG 4 matik Edition

79 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
21 апр. 11:35 ,

Fiat 500 1.2 Benzin ����

8 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
21 апр. 00:03 Претпријатие ,

UAZ Classic 4x4 2,7i Furgon Buhanka

16 300 МКД

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
20 апр. 21:48 , ,

Renault Megane 1.3 benzin 115ks

14 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
20 апр. 11:15 Претпријатие ,

Patriot Premium Lux AT Automatic UAZ 4x4

30 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
16 апр. 02:26 ,

Mercedes S400d 4-Matik Lang AMG

189 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
15 апр. 10:43 Претпријатие , ,

Renault Megane 4 intens energy dci

12 600 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
11 апр. 02:04 Претпријатие ,

Jajsjajs

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
01 апр. 11:35 , ,

Land Rover Range Rover Sport

86 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
28 мар. 12:45 , ,

Range Rover Sport 3.0 2019

78 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
26 мар. 13:29 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E-Klass Coupe E220D Cdi 194hp 9G-Tronic

45 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
26 мар. 13:01 Претпријатие ,

Audi Q8 50Tdi 286hp S-Line S-Tronic Quattro

92 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
23 мар. 09:52 Претпријатие ,

UAZ Patriot 2.7i 2020

23 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
18 мар. 08:50 ,

se prodava

12 МКД

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
16 мар. 18:41 Претпријатие ,

PORSCHE CAYENNE -19

81 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
16 мар. 12:27 Претпријатие ,

Volvo XC40 2.0 190HP D4 Geartronic momentum

31 400 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
14 мар. 22:34 , ,

Ford Transit

22 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
10 мар. 23:11 ,

se prodava scott 27,5' "M"

400 ЕУР Price Reduced

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
10 мар. 14:16 , ,

BMW F20 116i

21 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации