Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 11
Aixam , 2
Alfa Romeo , 1265
Alpina , 4
Audi , 4080
BMW , 3526
Bugatti , 1
Chevrolet , 623
Chrysler , 94
Citroën , 2484
Corvette , 2
Dacia , 154
Daewoo , 641
Daihatsu , 59
Dodge , 33
Ferrari , 1
Fiat , 3407
Ford , 4498
Honda , 378
Hummer , 1
Hyundai , 901
Isuzu , 9
Jaguar , 34
Jeep , 113
Kia , 511
KTM , 1
Lada , 576
Lancia , 196
Land Rover , 216
Landwind , 1
Lexus , 9
Maserati , 1
Mazda , 630
Mercedes-Benz , 4166
MG , 4
MINI , 272
Mitsubishi , 375
Morgan , 1
Nissan , 581
NSU , 3
Opel , 7921
Peugeot , 3834
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 14
Proton , 4
Renault , 3974
Rover , 236
Saab , 32
Seat , 2156
Škoda , 808
Smart , 35
Spyker , 1
Ssangyong , 61
Subaru , 48
Suzuki , 410
Tata , 5
Toyota , 750
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 25
VW Volkswagen , 12714
Volvo , 217
Wartburg , 7
Yugo , 537
Zastava , 335

Огласи за продажба на нови автомобили, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 09:41
Линк
,

Avto

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 13:33
Линк
,

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 07:46
Линк
, ,

Peugeot 308 1.6 - 2017

8 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999

Денес 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:34 , ,

VW TOURAN 2014G0D. METAN/BENZIN 7-SEDISTA

8 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:27 , ,

VW Buba na plin itno

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:26 ,

Golf 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:14 Претпријатие ,

SUZUKI SWIFT 1.2i -2012g-ODLICEN-euro5

5 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:14 , ,

Chevrolet Spark -10

2 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:04 ,

BMW 320

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:03 , ,

Audi A5

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:00 ,

Mercedes-Benz V 230

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:47 ,

BMW M3

21 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:47 , ,

Mitsubishi Outlander 2.0 DITD 4x4 neuvezen

8 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:44
Линк
,

BMW 318d e90

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:26 ,

BMW 318 tds 1.6d 1997

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:25 , ,

Citroen C4 1.4 16v benzin -05

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 14:19 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:19 , ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI PRV VLASNIK TOP

3 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:14 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 66kw 90ks MOZI I ZAMENA

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 14:07 , ,

AUDI A6 3x S Line Plus

24 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 14:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:54 ,

Renault Megane 1.6E Coupe

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:54 ,

VW Passat 1.9Tdi 90ks

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:54
Линк
Претпријатие ,

Bmw 320D

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:53 ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI.77 kw-105 ks.FUL OPREMA

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:53
Линк
,

Se prodava VW Polo 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:51 , ,

KUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI AVTOMOBILI. SEKAKVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 13:50 , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:46 ,

Bmw 118d

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:42 ,

Alfa Romeo 156.2.4 JTDM 180ks

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:38 ,

Renault Megane 1.9dci 120ks -04

2 099 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:37 , ,

VW GOLF 6 2.0 81kw

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:37 ,

Fiat Bravo 1.8

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:33
Линк
,

Citroen C3

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:31 , ,

Mercedes-Benz e class 280 -08

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. 

 

Продажба на половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите за да ги подредите огласите по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на коли увезени од странство

 

Продажба на нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило.

Кон почеток