Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 18
Aixam , 3
Alfa Romeo , 1343
Alpina , 6
Artega , 1
Audi , 4448
BMW , 3886
Bugatti , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 700
Chrysler , 96
Citroën , 2774
Corvette , 3
Dacia , 163
Daewoo , 704
Daihatsu , 66
Dodge , 41
Ferrari , 1
Fiat , 3759
Ford , 4851
GMC , 1
Great Wall , 14
Honda , 417
Hummer , 1
Hyundai , 979
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 36
Jeep , 121
Kia , 574
KTM , 2
Lada , 599
Lancia , 198
Land Rover , 244
Landwind , 1
Lexus , 10
Lifan , 1
Maybach , 1
Mazda , 724
Mercedes-Benz , 4482
MG , 4
MINI , 320
Mitsubishi , 417
Morgan , 1
Nissan , 656
NSU , 4
Opel , 8590
Peugeot , 4270
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 13
Proton , 4
Renault , 4253
Rover , 250
Saab , 38
Seat , 2379
Škoda , 912
Smart , 44
Spyker , 2
Ssangyong , 66
Subaru , 53
Suzuki , 456
Tata , 6
Toyota , 868
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 37
VW Volkswagen , 13946
Volvo , 251
Wartburg , 8
Yugo , 589
Zastava , 366

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 07:40
Link:
,

Peugeot 407 SW 2.0hdi 2005

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 17:52
Link:
,

VW Golf 7 1.6tdi r-line

11 450 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
18 окт. 09:54
Link:
, ,

Nissan Micra 1.3 benzin

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 16:19 , ,

BMW 320d neuvezuvano

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 16:18 ,

Audi A4 2012 top

11 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:16 ,

Ford Focus 2008

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
Денес 16:15 Претпријатие , ,

Toyota Landcruiser 90 offroad dzip

24 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:04 ,

Seat Leon 1.6tdi 2011

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:01 Претпријатие ,

Ekstra opel

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:44 ,

Fiat Panda 1.2 uvoz CH klima 2010 top

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 15:44 , ,

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:41 ,

FIAT PANDA 1.2������������UVOZ CH KLIMA 2010 TOP!!!

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
Денес 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40 , ,

Renault Megane

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 15:40 ,

Fiat Punto 1.4 turbo benzin 88kw 2009

3 790 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:40 , ,

Opel Astra 1.7cdti 2005

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:31 , ,

BMW 320d 177HP -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:22 ,

Citroen AX benzin

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:21 , ,

Seat Ibiza 1.2TDI ekstra socuvana 2012

4 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:21 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:20 , ,

FORD Streetka

3 330 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:05 Претпријатие , ,

VW Passat 1.6TDI 120ks kako nov

20 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 15:04 ,

Audi A4 2.0tdi 140hp facelift

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:00 , ,

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 2005

3 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:47 ,

Audi A4 1.9 96kw 2004

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:43 , ,

Ford Fiesta 1.25 benzin i plin

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 14:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:27 , ,

Renault Fluence 1.5 dci neuvezuvano

5 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:26 Претпријатие , ,

Volvo C30 1.6d 110ks 2007

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:26 Претпријатие , ,

Opel Agila 1.2i 85ks 2008

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:26 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.3i 95ks 2009 Pure Tec

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:25 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.5Di-D 95ks 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Toyota Aygo 1.0i 2015 Euro 6

6 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Chevrolet Spark 1.0i 2013

4 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Kia Picanto 1.1i Trend

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Citroen C1 1.0i 70ks 2008

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:24 Претпријатие , ,

Peugeot 206 Plus 1.4i 75ks 2010

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:23 Претпријатие , ,

Fiat 500 1.4 100ks 2008 panorama

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:23 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9tdi 105ks 2009

5 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:23 Претпријатие , ,

Nissan Micra 1.2i 80ks.Acenta

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 14:22 Претпријатие , ,

Mitsubishi Space Star 1.0i 2017 Pure Tec

6 750 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 14:21 , ,

Peugeot 306 2.0 HDI prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:18 , ,

Audi A4 dizel 2008

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 14:14 , ,

Skoda Super B 1,6 TDI 2013 od Porshe MK

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:09 ,

Peugeot 5008 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:08 ,

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации