Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 19
Aixam , 3
Alfa Romeo , 1367
Alpina , 6
Artega , 1
Audi , 4555
BMW , 4009
Bugatti , 1
Cadillac , 3
Chevrolet , 726
Chrysler , 101
Citroën , 2813
Corvette , 2
Dacia , 176
Daewoo , 726
Daihatsu , 67
DeTomaso , 1
Dodge , 41
Ferrari , 1
Fiat , 3848
Ford , 4916
GMC , 1
Great Wall , 12
Honda , 430
Hummer , 1
Hyundai , 1022
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 33
Jeep , 132
Kia , 609
KTM , 2
Lada , 614
Lancia , 203
Land Rover , 249
Landwind , 1
Lexus , 10
Lifan , 1
Maserati , 1
Maybach , 1
Mazda , 765
Mercedes-Benz , 4623
MG , 4
MINI , 331
Mitsubishi , 423
Morgan , 1
Nissan , 691
NSU , 5
Opel , 8826
Peugeot , 4412
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 15
Proton , 4
Renault , 4373
Rover , 252
Saab , 41
Seat , 2497
Škoda , 955
Smart , 48
Spyker , 2
Ssangyong , 67
Subaru , 54
Suzuki , 466
Tata , 5
Toyota , 887
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 35
VW Volkswagen , 14175
Volvo , 255
Wartburg , 8
Yugo , 603
Zastava , 368

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

22 апр. 12:54
Link:
, ,

Suzuki Swift 2008

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:46
Link:
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:26
Link:
, ,

AUDI A3 1.9 TDI, S-LINE, FACELIFT, 2009 GODINA, LED+PANORAMA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 19:39 , ,

Seat Leon FR 150ks 2021 neuvezen

23 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 19:31 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.5tdci-2014g

6 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:15 Претпријатие , ,

Mini Cooper D 1.6 hdi

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:15 Претпријатие , ,

Opel Vectra 2.0 dci

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:15 ,

VW Golf 4

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:15 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4hdi 2010 kako novo

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:03 ,

Citroen C1 2009

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:01 , ,

Mazda Pick up 2001

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:49 Претпријатие ,

Fiat Panda 1.2 LPG klima prv sopstvenik

3 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 18:49 Претпријатие ,

Toyota Aygo 1.0 vvti

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:49 ,

E250 AMG PAKET

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:23 ,

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:18 Претпријатие ,

Citroen C1 1.0 vvti 2008

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:18 Претпријатие ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi intensive navi

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:15 , ,

Lacetti 1.4 2008 full oprema plin od MKD

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:47 , ,

Toyota Corolla 1.3 benzin 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:47 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto Evo 1.2 2011 Mobil Stef

3 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:47 ,

Opel Astra G 1999

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:46 ,

BMW 320d 177ks facelift

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:44 Претпријатие , ,

Audi A3 1.9TDI 105ks uvoz Belgija 2006 extra

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:29 Претпријатие , ,

Seat Cordoba 1.6 benzin i plin registrirana

1 350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:29 Претпријатие , ,

VW Golf 5 Plus 1.6tsi plin so atest Mobil Stef

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:28 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0 2010 Mobil Stef

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:28 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6 hdi registriran Mobil Stef

8 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:28 Претпријатие , ,

Mitsubishi Colt 1.3 reg 04/2023g MOBIL STEF

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:18 ,

VW Polo GTI 1.6 16V 125 PS

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18
Link:
Претпријатие ,

Peugeot 206 1.4i

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:18 , ,

Toyota Corolla 1.4 dizel 2008 klima kako novo full

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 ,

VW Golf 2 vo odlicna sostojba

Година: 1984
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие , ,

Volvo C30 R-design

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 17:11 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDi

4 690 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:52 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 15.000 km

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:43 ,

Mercedes-Benz B180 ekstra sochuvana

5 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Fiat Punto TNG 2018 neuvezeno od prv sopstvenik

7 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:43 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6crdi redizajn model 2011 registrirana

4 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:43 ,

Itno se prodava fiat punto 1.9 jtd

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:24 , ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации