Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 6
Aixam , 4
Alfa Romeo , 35
Alpina , 3
Audi , 1851
Bentley , 4
BMW , 2523
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 48
Chrysler , 53
Citroën , 170
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 6
Daihatsu , 3
DeTomaso , 1
Dodge , 15
Ferrari , 1
Fiat , 50
Ford , 184
GMC , 2
Honda , 48
Hummer , 14
Hyundai , 69
Infiniti , 4
Isuzu , 3
Jaguar , 66
Jeep , 192
Kia , 85
Lada , 1
Lancia , 13
Land Rover , 171
Lexus , 28
Lincoln , 11
Maserati , 4
Maybach , 3
Mazda , 22
Mercedes-Benz , 3857
MG , 1
MINI , 12
Mitsubishi , 38
Nissan , 36
Opel , 391
Peugeot , 204
Pontiac , 1
Porsche , 94
Renault , 122
Rover , 14
Saab , 20
Seat , 90
Škoda , 49
Smart , 125
Ssangyong , 30
Subaru , 12
Suzuki , 14
Toyota , 43
UAZ , 2
VW Volkswagen , 1461
Volvo , 84
Yugo , 3
Zastava , 2

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

22 јун. 09:57
Линк
, ,

MERCEDES SLK 280 NE UVEZUVAM

1 МКД

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 12:21
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 200 cdi BlueTEC 2015

17 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 16:03
Линк
Претпријатие ,

BMW 530D 2011

18 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:40 , ,

Mercedes-Benz E 220

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:40 ,

Audi A6 quatroo vo odlicna sostojba

9 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:29 , ,

Range Rover HSE SPORT 3.6 TOP

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:27 , ,

Volkswagen Passat CC

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:25 , ,

Mercedes-Benz ML320 so AUTO PILOT full oprema

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:16 ,

Volvo XC 90 2.4 awd

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:49 ,

AUDI Q7 3.0 TDI V6 -07

16 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:28 Претпријатие , ,

Opel Astra SW Business Edition 1.6 CDTI 136ks AT

9 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:28 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz GLA 220 CDI 7G tronic

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:27 Претпријатие , ,

Peugeot 5008 Business 1.6 Bluehdi 120ks 7 seat AT

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:26 Претпријатие , ,

Audi Q5 business 2.0 tdi 190ks quattro Stronic

34 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 16:11 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:00 , ,

Se prodava Mercedes Benz ML270-ekstra Socuvan

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:59
Линк
, ,

VW Passat 2.0TDI DSG 2014

9 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:59 ,

Mercedes E350 D AMG

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:59
Линк
,

Mercedes-Benz C 200 4 matic 2019

42 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
Денес 15:59 ,

Mercedes Benz C250 CDI

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:59 , ,

Mercedes-Benz E 320CDI Evo

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 15:42 , ,

Audi A6 2.0TDI Automatic Xenon Led

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:36 , ,

Jaguar XF 3.0 D -10 servisna knishka

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:28 Претпријатие ,

Alfa Romeo Stelvio 2.2d 150hp

29 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:24 Претпријатие ,

VW Golf 7 Sportsvan 1.6Tdi 116hp Dsg Comfortline

13 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:16 Претпријатие ,

Bmw X4 xDrive 20D 190hp Lounge plus

33 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 15:08 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ S350 Long AMG

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:15 ,

Bmw 740 x drive m paket

35 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:13 ,

Opel Insignia Cosmo 2.0 163 ps avtomatik

7 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:12 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E Class 220 CDI AMG

39 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 14:05 , ,

Mercedes-Benz E 350 avantgarde

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:53 , ,

Mercedes-Benz ML odlicen

9 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:47 , ,

Mercedes-Benz E 200 dizel 2013

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:40 , ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:29 , ,

Audi a6 3.0 tdi qwatro 245ps

19 000 МКД

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:08 Претпријатие ,

DS 7 Crossback 2.0BlueHdi 180hp Business

28 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:03 , ,

Toyota RAV 4

19 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
Денес 13:00 , ,

Mercedes E250 dizel -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:59 ,

BMW 330

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:59 , ,

Mercedes-Benz C220 Coupe

43 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 12:53 Претпријатие ,

Bmw 118D 143ks automatic 8s sport 2014

11 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:36 , ,

Chevrolet Trax 1.7 CDTI automatic registriran 2015

12 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации