Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 7
Aixam , 6
Alfa Romeo , 38
Alpina , 4
Audi , 1976
Bentley , 5
BMW , 2703
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 52
Chrysler , 50
Citroën , 180
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 8
Daihatsu , 3
DeTomaso , 1
Dodge , 20
Fiat , 50
Ford , 198
GMC , 4
Honda , 58
Hummer , 19
Hyundai , 76
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Jaguar , 73
Jeep , 191
Kia , 86
Lada , 1
Lancia , 13
Land Rover , 191
Lexus , 29
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 3
Maybach , 3
Mazda , 24
Mercedes-Benz , 4081
MG , 1
MINI , 20
Mitsubishi , 35
Nissan , 36
Opel , 449
Peugeot , 210
Pontiac , 1
Porsche , 133
Renault , 125
Rover , 18
Saab , 21
Seat , 99
Škoda , 55
Smart , 137
Ssangyong , 30
Subaru , 11
Suzuki , 14
Tesla , 3
Toyota , 51
Triumph , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 1538
Volvo , 95
Yugo , 3
Zastava , 2

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 12:11
Линк
, ,

BMW 760Li V12

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 16:53
Линк
, ,

Porsche Panamera 3.0 Diesel

40 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 13:34 , ,

Transport i logistika

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999
Денес 13:33 ,

Mercedes - Benz E 220 CDI 2005

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:40
Линк
, ,

се продава MERCEDES BENZ V250D 4 Matic

45 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:32 ,

ASTRA J 1.6 - 116ks Benzin/Plin 2011, Avtomatik, NEUVEZENA

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:32 ,

ASTRA J 1.6 benzin/plin 116ks NEUVEZENA

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:59
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:19 Претпријатие ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 09:06 Претпријатие ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel Mk tabli perfekten

24 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:36 , ,

BMW 535d so full oprema M paket

27 000 МКД

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:36 ,

Mercedes-Benz 320 AMG line

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:56 ,

Mercedes-Benz E Class

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 21:19 , ,

VW Passat CC 2.0dsg 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:47 ,

BMW X1 2.0 xdrive 177ks 2010

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:46 , ,

BMW X5 3.0

16 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:40 Претпријатие ,

Volvo XC 60 2.4 D5 215ks 2013 Rdesign Mk tabli

16 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:14 ,

GMC Yukon XL 2014

27 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:54 , ,

BMW E38 730d

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
Вчера 10:36 Претпријатие , ,

Mercedes GLC 220 d 4Matic Business

31 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:47 ,

Mercedes-Benz 220c Avangarde

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:34 , ,

Land Rover Range Rover Sport 3.6 V 8

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:31
Линк
, ,

BMW 530

16 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:30 , ,

Mercedes Benz A200 136hp

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:30
Линк
, ,

BMW 650i

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:31 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz GLK 220cdi 4matic 2010

14 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:29 Претпријатие , ,

VW Touran 2.0 TDI BMT DSG 2016

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:22 Претпријатие ,

Ford Mustang EcoBoost premium 2018

38 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 13:21
Линк
, ,

BMW 730 Xdrive

27 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:21 ,

Mercedes Benz B 180 CDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:21 , ,

Mercedes Benz E220

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 12:55 , ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG od Porsche Skopje

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 12:45 ,

VW Touran 2011 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:41 ,

Porsche Cayenne 3.0 matrix 21"

63 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 80 000 - 84 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации