Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 1
Alfa Romeo , 12
Alpina , 1
Audi , 252
Bentley , 1
BMW , 262
Chevrolet , 2
Citroën , 31
Fiat , 9
Ford , 8
Honda , 2
Jaguar , 4
Jeep , 8
Kia , 4
Lexus , 4
Mazda , 1
Nissan , 2
Opel , 20
Peugeot , 14
Porsche , 19
Renault , 5
Saab , 2
Seat , 6
Škoda , 5
Smart , 100
Ssangyong , 1
Toyota , 3
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 18:09
Линк
, ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар. 13:13
Линк
, ,

Range Rover Sport 3.0

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999

Денес 02:15 , ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:05 , ,

Bmw 320d Automatik 2007 KAKO NOVA!

5 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:48 , ,

BMW 520d

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:32 ,

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 19:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:37 , ,

RANGE ROVER HSE SPORT 3.6 SPECIJALEN

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:09
Линк
, ,

JEEP GRAND CHEROKEE SUMMIT

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:19 ,

Jeep Grand Cherokee

35 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 15:34 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:17 Претпријатие ,

Swis bmw 3.0 (2008)xdrive

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 14:26 , ,

Audi SQ5 3.0 TDI

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:06 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 4 MATIC AVANGARDE

22 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:12 , ,

BMW X 3.0 dizel

15 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 08:07 , ,

SMART.700.BENZIN.62.KS.03.GOD

1 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 03:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
06 мар. 23:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 23:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 22:07 , ,

Audi A5 3xS line Quattro 2013 Full Oprema

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
06 мар. 21:52 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 21:21 ,

Audi Q7 3.0 TDI quattro S - Pro Line

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
06 мар. 18:45 , ,

BENTLEY CONTINENTAL GT MULLINER

85 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
06 мар. 18:18
Линк
, ,

Audi A6 3.0TDI BUSINESS PERFEKTNA SOSTOJBA

20 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 17:55 ,

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
06 мар. 17:15 , ,

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
06 мар. 15:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 12:57 ,

BMW 320

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 12:57 ,

BMW 640xd Gran Coupe INDIVIDUAL FULL

54 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
06 мар. 11:37 ,

Audi A4 2.0 tdi 170hp

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 09:14 Претпријатие ,

Peugeot 5008 1.6HDI FACELIFT -11 euro 5

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
06 мар. 08:22
Линк
,

Mercedes-Benz ML 320 cdi w164 sport

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 23:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 21:10 , ,

VW TIGUAN R-LINE ULTRA FULL OPREMA

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
05 мар. 21:01 , ,

Audi A5

123 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 18:27 Претпријатие ,

BMW X1 20sDrive PDC NAVI Bi-Xenon

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 16:45 ,

MERCEDES-BENZ S320 BUSSINES PACK

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 16:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 14:33 ,

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 13:13
Линк
, ,

Range Rover Sport 3.0

Година: 2017
Километража: 30 000 - 34 999
05 мар. 12:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 11:39 ,

Audi A3

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
05 мар. 10:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 09:42 , ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 10:54 , ,

FIAT STILO 2.4 TOUNING

61 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 18:05 , ,

AUDI A3 2.0 TDI - 16 S-TRONIC

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации