Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 4
Alfa Romeo , 1313
Alpina , 3
Audi , 6246
Bentley , 3
BMW , 6382
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 634
Chrysler , 132
Citroën , 2758
Corvette , 2
Dacia , 143
Daewoo , 645
Daihatsu , 65
DeTomaso , 1
Dodge , 57
Ferrari , 1
Fiat , 3525
Ford , 4549
GMC , 2
Great Wall , 10
Honda , 454
Hummer , 14
Hyundai , 993
Infiniti , 5
Isuzu , 11
Jaguar , 98
Jeep , 293
Kia , 621
KTM , 1
Lada , 405
Lancia , 192
Land Rover , 391
Lexus , 40
Lincoln , 12
Maserati , 2
Mazda , 728
Mercedes-Benz , 8127
MG , 5
MINI , 318
Mitsubishi , 403
Morgan , 1
Nissan , 671
Opel , 8488
Peugeot , 4247
Piaggio , 6
Pontiac , 2
Porsche , 145
Proton , 4
Renault , 4107
Rover , 235
Saab , 56
Seat , 2380
Škoda , 920
Smart , 269
Spyker , 2
Ssangyong , 83
Subaru , 54
Suzuki , 391
Tata , 4
Toyota , 864
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 9
VW Volkswagen , 14330
Volvo , 334
Wartburg , 8
Yugo , 383
Zastava , 199

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 08:04
Линк
,

Dzip Mitsubishi Outlander

3 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 14:42
Линк
, ,

BMW 530

16 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:17
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 12:39 , ,

Audi A3 sportback 1.6 TDI attraction pro line 2011

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:39 , ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI DYMANIQUE 2011

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:35 , ,

Ford Fusion 1.6 benzin 2003 full

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:30 , ,

Se prodava Chrysler Cruiser PT

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:29 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:27 ,

Fiat Bravo 1.6 multijet 66kw 90ks 2008god.

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:13
Линк
, ,

Mercedes-Benz S500 long 4matic

65 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 12:04 , ,

Nissan Pathfinder 2,5 D од 2007 година

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:53 , ,

Chevrolet Matiz 2004

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 11:49 , ,

Seat Altea XL 1.6TDi 77kw EURO 5 2012g FACELIFT

6 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:39 , ,

Mazda 2 1.3i 55kw 2008 perfektna

4 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:39 , ,

Mercedes-Benz C200 2.2CDi 136hp 2009 avantgarde

7 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:38 , ,

Opel Meriva 1.7CDTI 110hp 6 BRZINI 2012g

6 390 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:20 , ,

Seat Ibiza 1.9TDI od 2008 vo odlicna sostojba

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:12 , ,

VW Golf 6 2013 1,6tdi vo odlicna sostojba

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:06 , ,

BMW 320 Automatik

6 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:43 , ,

Mercedes Benz E300 bluetec

26 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:19 , ,

Lacetti 1.4 2008 full oprema plin od MKD

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:18 Претпријатие , ,

Mini Countryman 4x4 1.6D Ch

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:17 Претпријатие , ,

SKODA YETI 2.0 tdi 4x4 DSG executive CH

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:16 Претпријатие , ,

AUDI A4 avant 2.7 tdi Automatic CH 8 brzini

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:15 , ,

FIAT 500 1.4-16v(100hp)*SPORT*Full Oprema!!!

4 599 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:10 Претпријатие , ,

RENAULT KOLEOS limited 2.0 dci 4x4 CH

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:08 Претпријатие , ,

Peugeot 4007 4x4 2.2hdi platinum edition CH 7 sedista

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:03 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 4x4 2.0 tdi cr active CH

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:02 Претпријатие , ,

VW T5 Multivan comfortline 2.5 tdi Ch

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:01 Претпријатие , ,

VW Transporter long T5 2.0 tdi 4 motion CH

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:00 Претпријатие , ,

Ford Transit maxi 1.8 tdci termoking

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:57 Претпријатие , ,

Skoda Octavia facelift 2.0 tdi 8V CH

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:55 Претпријатие ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:55 Претпријатие , ,

Ford Transit Custom limited 2.2 tdci CH

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:52 ,

Ford F150 vo odlicna sostojba

29 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 09:50 , ,

PRODAVAM MERCEDES SLK 280 AMG

20 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 09:49 Претпријатие , ,

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:48 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 CR TDI 4 motion CH comfortline

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:46 Претпријатие , ,

Ford Transit 2.2 tdci 2012 160 ps

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:44 Претпријатие , ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:43 Претпријатие , ,

Skoda Fabia 1.2 TSI facelift 86ps CH

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации