Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1273
Alpina , 3
Audi , 5903
Bentley , 3
BMW , 5959
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 516
Chrysler , 130
Citroën , 2585
Corvette , 3
Dacia , 113
Daewoo , 590
Daihatsu , 52
Dodge , 44
Ferrari , 1
Fiat , 3288
Ford , 4300
GMC , 1
Honda , 409
Hummer , 10
Hyundai , 931
Infiniti , 2
Isuzu , 10
Jaguar , 97
Jeep , 282
Kia , 555
KTM , 1
Lada , 359
Lancia , 188
Land Rover , 347
Lexus , 32
Lincoln , 10
Mazda , 641
Mercedes-Benz , 7631
MG , 5
MINI , 268
Mitsubishi , 378
Morgan , 1
Nissan , 598
Opel , 7942
Peugeot , 3957
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 104
Proton , 4
Renault , 3895
Rover , 225
Saab , 53
Seat , 2169
Škoda , 835
Smart , 237
Spyker , 1
Ssangyong , 78
Subaru , 49
Suzuki , 354
Tata , 4
Toyota , 787
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 13628
Volvo , 319
Wartburg , 9
Yugo , 307
Zastava , 170

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

03 мај 15:26
Линк
,

Bmw X5 E70 3.0d 2008

14 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:22
Линк
,

Bmw X5 3.0d uvoz Ch registrirana cela godina

14 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 08:53 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0tdi 177ks allroad 4x4 avtomatik dsg

18 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:51 Претпријатие , ,

VW Arteon 2.0 tdi dsg elegance webasto

29 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:47 , ,

MERCEDES-BENZ W203 C 200 CDI

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:45 , ,

Audi A3

3 333 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:45 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2i 59KW BENZIN AUTO KODEKS

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:38 , ,

BMW 535 2006

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:59 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:55 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E220 CDI feis Jimauto Group

16 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:55 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 brzini jimauto group

4 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 07:53 Претпријатие , ,

Peugeot 508 2.0 hdi 103ks perfektna

7 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:50 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz E220 CDI feis Jimauto Group

16 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:49 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:48 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 lpg plin Jimauto group

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:46 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 brzini jimauto group

4 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 07:41 , ,

Seat Leon 1.9 Tdi 110 ks

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:37 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 75ks ambient 2016

7 190 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 07:00 , ,

Alfa Romeo 147 1.9.jtd 2006 kako novo full

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 05:31 , ,

BMW 530 d -04

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 04:25 , ,

Renault Laguna 1.9 -07

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:25 ,

Peugeot 307 2 HDI PANORAMA

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 04:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:59 ,

Ford Galaxy

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
Денес 03:54 , ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 03:34 , ,

BMW 320D

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:32 ,

BMW 320

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:31 ,

BMW 320

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:39 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации