Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1266
Alpina , 3
Audi , 5829
Bentley , 2
BMW , 5900
Buick , 2
Cadillac , 7
Chevrolet , 464
Chrysler , 128
Citroën , 2506
Corvette , 2
Dacia , 115
Daewoo , 563
Daihatsu , 53
Dodge , 44
Fiat , 3184
Ford , 4192
GMC , 1
Honda , 400
Hummer , 10
Hyundai , 912
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 96
Jeep , 274
Kia , 542
KTM , 1
Lada , 327
Lancia , 184
Land Rover , 343
Lexus , 30
Lincoln , 10
Mazda , 622
Mercedes-Benz , 7538
MG , 4
MINI , 266
Mitsubishi , 367
Morgan , 1
Nissan , 583
Opel , 7818
Peugeot , 3893
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 97
Proton , 4
Renault , 3843
Rover , 223
Saab , 53
Seat , 2140
Škoda , 811
Smart , 230
Spyker , 1
Ssangyong , 76
Subaru , 44
Suzuki , 319
Tata , 4
Toyota , 767
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 13464
Volvo , 319
Wartburg , 8
Yugo , 240
Zastava , 141

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

03 мар. 12:34
Линк
, ,

Mini One -06 1.6 Benzin

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 21:53
Линк
,

AUDI A6 quattro TDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:34
Линк
, ,

Audi A4 2008 avtomatik

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 15:27 , ,

Ford C-Max, 1,6 Hdi, TOP auto

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:22 ,

Citroën AX

1 МКД

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:21 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:20 , ,

FORD Streetka

3 330 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:09 ,

Ford Escort -92

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:07 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 2.0 tdi perfektna Avto Miro

8 790 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:04 ,

Audi A4 2.0tdi 140hp facelift

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:04 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 2.0 tdi perfektna Avto Miro

8 790 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:03 ,

Daihatsu Terios 1.3 benzin 4x4

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:03 ,

VW Passat B6 2.0tdi 140ks highline registriran

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:59 ,

Seat Ibiza 1.2 2003

1 830 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:57 , ,

Peugeot 1.4 plin i benzin kupeno od MK

2 899 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:57 ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI.140 ks.HIGHLINE.REGISTRIRAN

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:57
Линк
,

Itno!!! Ford Focus 1.8 Diesel, Titanium

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:55 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw highline full oprema

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:53 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw.HIGHLINE.FUL OPREMA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:52 , ,

PEUGEOT 207

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:47 ,

Peugeot 407 2.0 HDI vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:39 , ,

Peugeot 308 so fabricki vgraden plin 2008

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:36 Претпријатие , ,

Ssangyong Korando 2.2 dizel

5 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:36 , ,

VW Golf 7 TDI -15

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:35 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi 2008 itno

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:31 Претпријатие , ,

Porsche Panamera 3.0d 2012

36 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:25 Претпријатие , ,

Porsche Panamera 3.0d 2012

36 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:23 Претпријатие ,

Toyota Auris 1.4 Turbodiesel Life

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:21 , ,

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:21 ,

Opel Vectra 1,8 benzin i plin 1998

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:19 , ,

Fiat 500 1.3 multijet 2011 unikat

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:16 , ,

Renault Laguna Coupe

7 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:12 , ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 14:10 ,

VW Passat -12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:09 ,

PEUGEOT 5008

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:08 ,

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:07 Претпријатие , ,

Renault Scenic 1.5dci 2016

9 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:07 , ,

Hyundai Accent 1.5 CRDI

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:05 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 AVANTGARDE

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:04 ,

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:03 , ,

SsangYong Korando 2011

9 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 14:03 ,

Mercedes-Benz avangard prv sopstvenik 2012

18 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:01 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 2007 Avto M&S

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации