Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1273
Alpina , 3
Audi , 5853
Bentley , 2
BMW , 5919
Buick , 2
Cadillac , 7
Chevrolet , 452
Chrysler , 130
Citroën , 2499
Corvette , 2
Dacia , 103
Daewoo , 560
Daihatsu , 49
Dodge , 44
Fiat , 3167
Ford , 4188
Honda , 405
Hummer , 9
Hyundai , 910
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 95
Jeep , 274
Kia , 534
KTM , 1
Lada , 302
Lancia , 180
Land Rover , 348
Lexus , 32
Lincoln , 10
Mazda , 627
Mercedes-Benz , 7558
MG , 3
MINI , 265
Mitsubishi , 362
Morgan , 1
Nissan , 587
Opel , 7812
Peugeot , 3879
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 95
Proton , 4
Renault , 3825
Rover , 222
Saab , 52
Seat , 2127
Škoda , 798
Smart , 225
Spyker , 1
Ssangyong , 77
Subaru , 42
Suzuki , 311
Tata , 4
Toyota , 769
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 5
VW Volkswagen , 13464
Volvo , 314
Wartburg , 7
Yugo , 211
Zastava , 131

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 17:40
Link:
, ,

Audi A6 2.0 TDI

19 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:21
Link:
, ,

Opel Omega 2.0l 123.000km staklo

1 799 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
06 мај 13:37
Link:
,

Audi A6 (4F,C6) Avant 3.0 TDI V6 (225 Hp) Quattro Tiptronic

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 20:41 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:40 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.0

5 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 20:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:35 , ,

Audi A7 3.0 Quattro moze zamena

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:34 Претпријатие , ,

Chevrolet Spark 1.0 Benz/plin 2011god Avto M&S

3 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:34 ,

Citroën Xsara Picasso 1.6 benzin 2006

2 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 20:34 Претпријатие ,

Skoda Fabia 1.2i Avtocentar Pirkovski

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:34 Претпријатие , ,

PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW 2006GODINA SUPER

2 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:34 , ,

Golf 6 2.0 tdi 2009

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:33 , ,

Audi A5 quattro 3.0

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:32 , ,

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:31 ,

Ford Focus

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:31 , ,

Fiat Brava JTD HSX

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:21 ,

BMW 320d

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
Денес 20:15 , ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 20:14 ,

Seat Leon FR SPORT 2.0 dizel 2006 125kw/\170ps��������

5 390 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:14 ,

FORD MONDEO 1.6

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:07 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:02 , ,

Se prodava peugeot 207 1.6 hdi

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:01 , ,

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 20:01 , ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 20:00 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:54 Претпријатие ,

BMW X1 2.0d 150ks xdrive euro6 x line moze zamena 2018

22 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:54 , ,

Se prodava Renault Megane

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:53
Link:
, ,

Bmw X5 2013 xDrive 50i neuvezena M-car

28 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 19:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:46 , ,

Seat Altea FR 2.0 TDI 170PS 2008 150.000km

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:46
Link:
,

Alfa Romeo 147jtd

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:40 , ,

Seat Altea FR 2.0 TDI 170PS 2008 150.000km

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:36 , ,

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:36 ,

se prodava bmw

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:21 ,

BMW 525 -05

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:18 , ,

Renault Megane

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 МКД

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:06
Link:
, ,

Alfa Romeo 159 JTDm 2006/12 4000e

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:01 , ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации