Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1296
Alpina , 2
Audi , 6219
Bentley , 2
BMW , 6331
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 528
Chrysler , 133
Citroën , 2661
Corvette , 3
Dacia , 123
Daewoo , 604
Daihatsu , 66
DeTomaso , 1
Dodge , 53
Fiat , 3375
Ford , 4419
GMC , 1
Honda , 437
Hummer , 10
Hyundai , 959
Infiniti , 3
Isuzu , 11
Jaguar , 99
Jeep , 284
Kia , 579
Lada , 319
Lancia , 182
Land Rover , 389
Lexus , 38
Lincoln , 12
Maserati , 3
Mazda , 700
Mercedes-Benz , 8088
MG , 3
MINI , 315
Mitsubishi , 372
Morgan , 1
Nissan , 655
Opel , 8375
Peugeot , 4132
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 138
Proton , 4
Renault , 4026
Rover , 236
Saab , 56
Seat , 2312
Škoda , 868
Smart , 250
Ssangyong , 84
Subaru , 48
Suzuki , 331
Tata , 4
Toyota , 820
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 4
VW Volkswagen , 14165
Volvo , 336
Wartburg , 6
Yugo , 236
Zastava , 132

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

11 авг. 14:17
Линк
,

Mercedes Benz A 180

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:23
Линк
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 18:15
Линк
, ,

Toyota Land Cruiser

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 12:34 ,

BMW X5 F15 sDrive

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:32 , ,

Daihatsu Terios 1.5i 105ks 2010

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 12:32 ,

Astra J 1.6 benzin plin 116ks neuvezena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:32 ,

Astra J 1.6 116ks Benzin Plin 2011 avtomatik neuvezena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:28 ,

Skoda Favorit benzin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:28 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 diesel overland

26 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:27 ,

Alfa Romeo 1995

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:26 ,

Audi a6 3.0 tdi Quattro MATRIX

22 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:16 , ,

Audi A6 Business Class Deluxe LED 2015 2.0tdi 190hp

24 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:11 , ,

Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:09 ,

Audi A3 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:02
Линк
, ,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:59 Претпријатие , ,

Peugeot 508 RXH 2.0 dizel hibrid

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:59 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:54
Линк
,

VW Golf VI

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:51
Линк
,

Golf VI

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:27 , ,

Peugeot 407 2.0 16v

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:25 ,

VW New Beetle 2.0 TDI

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:15 , ,

Opel Corsa 1.2, 100.000 km, 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:14 , ,

VW golf 7 2.0 tdi DSG

16 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:09 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:05 , ,

VW Golf 6 benzin 2009

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:59 , ,

VW Golf VI 1.6 tdi comfortline 2010, uvoz od Svajcarija

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:56 , ,

Renault Scenic 2008

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:53 ,

Mitsubish Auto ne shitje

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:47 ,

VW Golf 5 Prva Raka

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:50
Линк
Претпријатие , ,

Buba 1975

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:44 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:43 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:42 Претпријатие , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:39 ,

Kia Rio

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:32 ,

BMW F20 so full oprema kako nova

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:23
Линк
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:19 , ,

Volkswagen Touran

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:15 , ,

Peugeot 307 2.0hdi 2005 ful opremeno registrirana

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации