Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1269
Alpina , 3
Audi , 5813
Bentley , 1
BMW , 5872
Buick , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 384
Chrysler , 126
Citroën , 2412
Corvette , 2
Dacia , 92
Daewoo , 525
Daihatsu , 49
Dodge , 43
Fiat , 3050
Ford , 4053
Honda , 393
Hummer , 7
Hyundai , 872
Infiniti , 2
Isuzu , 9
Jaguar , 91
Jeep , 272
Kia , 509
KTM , 1
Lada , 248
Lancia , 172
Land Rover , 345
Lexus , 31
Lincoln , 10
Mazda , 614
Mercedes-Benz , 7495
MG , 2
MINI , 257
Mitsubishi , 350
Morgan , 1
Nissan , 567
Opel , 7649
Peugeot , 3796
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 89
Proton , 4
Renault , 3753
Rover , 219
Saab , 52
Seat , 2077
Škoda , 754
Smart , 207
Spyker , 1
Ssangyong , 76
Subaru , 37
Suzuki , 284
Tata , 4
Toyota , 748
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 3
VW Volkswagen , 13287
Volvo , 311
Wartburg , 7
Yugo , 171
Zastava , 93

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

28 апр. 18:57
Link:
,

Audi A3 1.6 TDI 110HP 2015 automatic

13 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 10:15
Link:
,

BMW 320D Coupe 2009

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 02:52 , ,

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:52 ,

Audi, A5 sportback ,s line

20 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 02:33 , ,

Opel zatira 1.9 kupena vo MK

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:47 , ,

Se prodava Ford karavan povolno

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 01:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:35 Претпријатие , ,

Audi a3 2.0 140ks DSG avtomatik 2009

8 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:28 , ,

Mercedes-Benz A 170

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:28 , ,

Audi A4 1.9 -01

3 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:26 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:25 , ,

Audi A4

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:11 ,

FORD MONDEO 2.2TDCI 200KS 2014 MOZE ZAMENA

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:57 ,

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
Денес 00:41 ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:38 ,

Audi A6 Quattro V8 Automatic 4.2 335KS

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:26 ,

Se prodava Peugeot 306

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:24 , ,

VW Touran 1.9 tdi

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:19 ,

VW CC 2.0 Tdi Bluemotion

22 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:14 , ,

Volskwagen Passat B3 1.8 1997

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:14 ,

BMW 118D FACELIFT 2008GOD.

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:12 ,

MERCEDES-BENZ S 320 170kw -08 TOP FULL KASKO

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:10 , ,

Smart For Two coupe

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:06 ,

Ford Focus -07

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:54 Претпријатие ,

OPEL CORSA C 1.4 TWINPORT UVOZ OD SVAJCARIA

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:50 , ,

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:46 Претпријатие ,

OPEL CORSA D 1.4 KLIMA 66 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:46 Претпријатие , ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:45 , ,

Peugeot 308 1.6 HDI

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:38 , ,

C5 2.0HDI 140KS so full oprema i hidraulika

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:34 Претпријатие ,

VW TOURAN 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA

9 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:33 Претпријатие , ,

Peugeot 2008 Allure crossover 1.6 100 HP

9 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:33 ,

Toyota Corolla Verso

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:31 , ,

PEUGEOT 4007

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Zafira

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003 godina

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:30 ,

Peugeot 407 2.0hdi

4 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:29 , ,

Mercedes-Benz E 270 -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:27 ,

Renault Laguna

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:25 ,

Audi A6 2.0 TDI

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:24 ,

MAZDA 2 1,4 DIZEL EKSTRA GERMANIJA

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 23:22 , ,

Seat leon 1.4

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:22 ,

Seat Ibiza 1.6 105ps

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:19 ,

BMW 318

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 GOD BLUMOTION

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:14 , ,

FIAT ABARTH 500cc

1 МКД

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации