Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1230
Alpina , 2
Audi , 5624
BMW , 5687
Buick , 2
Cadillac , 3
Chevrolet , 322
Chrysler , 119
Citroën , 2286
Corvette , 1
Dacia , 82
Daewoo , 474
Daihatsu , 42
Dodge , 42
Fiat , 2857
Ford , 3808
Honda , 377
Hummer , 5
Hyundai , 817
Isuzu , 9
Jaguar , 82
Jeep , 261
Kia , 492
KTM , 1
Lada , 195
Lancia , 170
Land Rover , 330
Lexus , 29
Lincoln , 9
Mazda , 581
Mercedes-Benz , 7289
MG , 2
MINI , 240
Mitsubishi , 319
Nissan , 528
Opel , 7316
Peugeot , 3620
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 80
Proton , 4
Renault , 3590
Rover , 210
Saab , 54
Seat , 1990
Škoda , 693
Smart , 187
Spyker , 1
Ssangyong , 74
Subaru , 33
Suzuki , 239
Tata , 2
Toyota , 705
Triumph , 3
TVR , 2
UAZ , 3
VW Volkswagen , 12899
Volvo , 302
Wartburg , 6
Yugo , 127
Zastava , 73

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 13:47
Линк
, ,

Mercedes-Benz A170 CDI Long

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
01 мар. 13:15
Линк
, ,

PEUGEOUT 4007 2.2 HDI KS 158 4X4

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 03:18 ,

VW Touran 2.0 tdi 140ks automatic DSG

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:52 ,

Renault Master TDI 1996

6 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:48 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 02:15 , ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:46 , ,

Kia Sorento -07 neuvezuvano i odlicno socuvano

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:29 ,

Citroen C3

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:28 ,

FIAT PUNTO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:10 , ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 00:56 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:46 ,

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:36 , ,

Skoda Super B 1,6 TDI -13 od Porshe MK

10 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:25 , ,

TOJOTA D-4D DIZEL 2003 ful oprem FOKUS

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:25 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:13 , ,

VW Passat cc 2.0TDI TOP SOSTOJBA NOV

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:11 ,

Ford Escort

650 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:10 , ,

Audi A4 2.0TDI 143ks -09

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:06 ,

Polo 1.2 TDI 2012 година

4 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:06 ,

Toyota Rav4 2.2 D4D Crossover Luxury

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:53 , ,

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:51 , ,

TOJOTA 2003 F. FOKUS I POLO DIZEL REG. SO KLIMA

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:48 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:45 ,

Mercedes-Benz ML 320

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:38 , ,

AUDI Q7 3.0 TDI

11 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:38 , ,

PEUGEOT 407 COUPE 2.7 HDI 2006 god Serv.kniska

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:34 , ,

AUDI Q7 3.0 TDI

11 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:30 , ,

PEUGEOT 407 COUPE 2.7 HDI 2006 god Serv.kniska

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:18 , ,

Citroen C2 -09

3 099 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:15
Линк
, ,

HITNO !! 2010 GOD. FORD C-MAX

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:56 , ,

Passat B8 1.6 TDi DSG7 2016/2017 Comfort business

17 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:47 ,

Ford Kuga

13 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:47 , ,

Mercedes-Benz ML 320

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 22:45 , ,

Се продава Fiat Panda 2007г.

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:42 ,

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:41 ,

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:39 , ,

BMW 525

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 22:39 ,

Ford C-Max 1.6 TDCI

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:38 , ,

VW Golf 3 1.9 TDI Variant

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:37 ,

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:33 ,

Peugeot CC

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:29 , ,

VW PASSAT 2.0 150KS BLUE EMOTION

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации