Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1190
Alpina , 2
Audi , 5551
BMW , 5543
Buick , 2
Cadillac , 3
Chevrolet , 286
Chrysler , 116
Citroën , 2169
Corvette , 1
Dacia , 74
Daewoo , 444
Daihatsu , 38
Dodge , 38
Fiat , 2687
Ford , 3638
Honda , 353
Hummer , 1
Hyundai , 770
Isuzu , 9
Jaguar , 78
Jeep , 250
Kia , 446
KTM , 1
Lada , 167
Lancia , 155
Land Rover , 327
Lexus , 25
Lincoln , 9
Mazda , 566
Mercedes-Benz , 7141
MG , 2
MINI , 227
Mitsubishi , 307
Nissan , 486
Opel , 7070
Peugeot , 3466
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 77
Proton , 4
Renault , 3467
Rover , 203
Saab , 50
Seat , 1889
Škoda , 655
Smart , 169
Spyker , 1
Ssangyong , 74
Subaru , 30
Suzuki , 215
Tata , 2
Toyota , 654
Triumph , 3
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 12590
Volvo , 290
Wartburg , 4
Yugo , 103
Zastava , 55

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

16 јан. 22:15
Линк
,

PORSHE CAYENNE

1 234 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:54
Линк
Претпријатие ,

AUDI A4 3.0 TDI 240KS S-LINE QUATTRO LED

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 12:20
Линк
,

Opel Zafira 1.9 CDTI -06

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 19:09 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 PS SPORTLINE 2009/10

7 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:07 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:07 , ,

HYUNDAI TUCSON V6 174 PS HR TABL.

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:02 , ,

Se prodava peugeot 207 1.6 hdi

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:01 , ,

VW Passat B8 -15 Dizel

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:01 , ,

Mercedes-Benz moze zamena za Golf 4 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:00 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:59 ,

MINI COUNTRYMAN SD

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:57 ,

Se prodava SangYong Kyron m200 xdi 2006

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:56 , ,

Продавам АХ Цитроен

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:56 ,

VW TOURAN 2.0 TDI 8V 140 PS DSG HIGHLINE 2007/8

5 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:47 ,

Golf 3 1.9 TDI

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:47
Линк
, ,

Fiat Panda 1.3 mutlijet

2 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:41 , ,

VW Golf 5 SPORTLINE

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:36 , ,

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:35 , ,

Продавам Kia pro cee'd

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:35 ,

BMW 730d -09 Perfektna sostojba mozna zamena

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:30 Претпријатие , ,

OPEL VECTRA 1.6i AUTOBERN

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:28 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 cdti 74kw -06 AUTOBERN

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:28 Претпријатие , ,

VWVOLKSVAGEN PASSAT 1.9TDI AUTOBERN

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:26 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7 SEDISTA AUTOBERN

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:25 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.6i 74KW -03 AUTOBERN

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:24 Претпријатие , ,

VW VOLKSVAGEN GOLF 5 PLUS 1.9TDI AUTOBERN

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:24 ,

VW Passat CC 4 motion

7 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:24 Претпријатие , ,

TOYOTA RAV4 2008 4х4 AUTOBERN

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:22 Претпријатие , ,

VWVOLKSVAGEN T5 1.9TDI AUTOBERN

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:21 ,

BMW 525 -05

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:19 Претпријатие , ,

GOLF 5 1.6i 74kw 2007 - AUTOBERN

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:18 , ,

Renault Megane

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:18 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.2i 60kw AUTOBERN

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:18 , ,

MERCEDES BENZ C180 d NOV

18 900 МКД

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 18:17 Претпријатие , ,

RENAULT MEGANE 2.0i 98kw AUTOBERN

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:17 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4i AUTOBERN

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 18:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:15 Претпријатие , ,

GREAT WOLL STEED 2.4 PLIN AUTOBERN

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:14 Претпријатие , ,

BMW 320D Coupe -08 AutoBERN

10 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:13 Претпријатие , ,

SKODA RUMSTER -11 PLIN AUTOBERN

4 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:13 Претпријатие , ,

MAZDA 5 2.0 D 143ks -06 AutoBern

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:12 ,

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:12 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ CLK 270 AUTOBERN

4 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 18:12 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2I -08 AUTOBERN

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток