Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 3
Alfa Romeo , 1228
Alpina , 2
Audi , 5995
BMW , 6073
Buick , 2
Cadillac , 4
Chevrolet , 335
Chrysler , 118
Citroën , 2340
Corvette , 1
Dacia , 89
Daewoo , 489
Daihatsu , 48
Dodge , 49
Fiat , 2928
Ford , 3858
Honda , 396
Hummer , 3
Hyundai , 845
Infiniti , 1
Isuzu , 10
Jaguar , 84
Jeep , 253
Kia , 503
KTM , 1
Lada , 173
Lancia , 166
Land Rover , 368
Lexus , 32
Lincoln , 10
Maserati , 1
Mazda , 643
Mercedes-Benz , 7746
MG , 2
MINI , 270
Mitsubishi , 328
Nissan , 581
Opel , 7658
Peugeot , 3777
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 101
Proton , 4
Renault , 3698
Rover , 215
Saab , 54
Seat , 2101
Škoda , 730
Smart , 194
Spyker , 2
Ssangyong , 76
Subaru , 36
Suzuki , 237
Tata , 3
Toyota , 716
Triumph , 3
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 13434
Volvo , 313
Wartburg , 4
Yugo , 114
Zastava , 64

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 11:10
Link:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
20 мај 21:41
Link:
,

Се продава џип Mitsubishi Outlander

3 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:44
Link:
, ,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 20:58 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:53 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:51
Link:
,

SE PRODAVA AUDI A3

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:50 , ,

Mercedes GL 350

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 20:48
Link:
,

SE PRODAVA AUDI A3

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:17 ,

Toyota Auris 1.4 D4D

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 20:17 , ,

Mitsubishi Pajero 2015

29 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 20:16 , ,

Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:16
Link:
,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 20:16 , ,

GOLF 6 1.6 DSG 2011/10

8 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:10 Претпријатие , ,

Citroen C4 1.4 benzin 90ks so full oprema

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 19:54 , ,

Peugeot 308 1.6 16v sport edition besprekorna sostojba

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 19:54
Link:
, ,

Bmw 320d F30 xDrive SportPacket

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:38 , ,

Fiat Stilo 1.9 jtd

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 19:38 ,

Renault Twingo 2001 dizel

400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:38 ,

VW Passat 1.9TDI 110ks 1998 odlicen

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:38 , ,

Opel Astra 1995

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:38 , ,

Honda Civic 1.4 atest plin od prv gazda klima

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:38 , ,

VW Golf 6 1.6tdi top

4 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:27 ,

Renault Scenic 2.0

2 500 МКД

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:19 , ,

Porsche Cayenne 3.0d 2012g.

34 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 19:12 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:57 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6hdi 66kw nova

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:50 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 18:49 ,

Ford Galaxy 2004

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 18:30 ,

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:29 , ,

Opel Astra 2005

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 18:20 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6HDI 80ks uvoz Germanija

4 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:20 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 18:16 , ,

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:02 ,

VW Polo 2008 dizel

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 17:48 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 2014 navi

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:55 Претпријатие , ,

VW Golf 7 2013 1.6tdi odlicen ne uvezen

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:55 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi redizajn model 2005 perfekten

5 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:55 Претпријатие , ,

VW Golf 6 Plus 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

7 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:55 , ,

Mercedes-Benz C 180 full oprema 2012

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:36 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:35 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 registrirana

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:21 , ,

VW Passat 2.0TDI 170ks DSG

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:20 , ,

Volvo C70 SE Lux

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации