Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 3
Alfa Romeo , 1162
Alpina , 2
Audi , 5677
BMW , 5651
Cadillac , 2
Chevrolet , 272
Chrysler , 111
Citroën , 2128
Corvette , 1
Dacia , 67
Daewoo , 426
Daihatsu , 37
Dodge , 41
Fiat , 2633
Ford , 3579
Honda , 353
Hummer , 2
Hyundai , 738
Infiniti , 1
Isuzu , 9
Jaguar , 76
Jeep , 243
Kia , 444
KTM , 1
Lada , 134
Lancia , 145
Land Rover , 344
Lexus , 29
Lincoln , 8
Mazda , 576
Mercedes-Benz , 7270
MINI , 223
Mitsubishi , 289
Nissan , 520
Opel , 6951
Peugeot , 3429
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 77
Proton , 3
Renault , 3425
Rover , 206
Saab , 52
Seat , 1904
Škoda , 645
Smart , 164
Spyker , 1
Ssangyong , 69
Subaru , 27
Suzuki , 215
Tata , 3
Toyota , 660
Triumph , 3
TVR , 1
UAZ , 3
VW Volkswagen , 12729
Volvo , 293
Wartburg , 4
Yugo , 86
Zastava , 51

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

22 јун. 21:27
Линк
, ,

Seat Ibiza sport coupe 1.4 TDI

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 12:30
Линк
, ,

VW Crafter 2.5tdi 2007

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:55
Линк
,

Audi A6 313ks

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 23:41 ,

FORD FIESTA 1.4 -REGCELA GODINA-KLIMA-ATES PLIN

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:38 , ,

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 23:35 ,

Renault R 19 plin a-test

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:31 , ,

Peugeot 307

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:29 , ,

Mercedes-Benz CLK 320 benzin 307ps

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:27 ,

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:26 , ,

FIAT G. PUNTO dizel 1.3 Ful oprem. i registrirano

4 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 23:23 , ,

Audi A5 Sportback

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:22 , ,

Bmw X3 2.0D 2008 Makkar

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
Денес 23:18 , ,

VW Passat CC 170ks 2010

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:18 , ,

Audi A6

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 23:18 , ,

VW Passat 2.0tdi 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 23:15 , ,

Audi Q7 3.0 Sline

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:14 , ,

Lancia Delta 1.4 T-Jet 150ks prv sopstvenik

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 23:13 ,

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO 2013GOD 182 000KM

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:08 , ,

Audi A4 1.9 tdi 131ps

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:59 ,

Mercedes-Benz E320 Evo 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:55 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 2005 dizel

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:54 , ,

Opel Insignia

8 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro 2006

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:48 Претпријатие ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 22:42 Претпријатие ,

Bmw 530D gt panorama 2009 8g automatic AutoPlac Memo

17 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 22:41 , ,

Audi A6 2004 Automatik 3.0 Tdi

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:39 , ,

Mazda 6 benzin 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:33 , ,

Lancia Ypsilon 1.2 full oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 22:33 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi 2001

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:33 , ,

Fiat Bravo multijet 1.9 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:30 ,

Се ПРОДАВА

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:30 , ,

BMW 316i

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 22:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:23
Линк
Претпријатие ,

Peugeot 207 CC 1.6 vti 88kw 120hp

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:23 , ,

Mercedes-Benz S 430 Long Fourmatic V8 Americki

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 22:21 , ,

Mercedes-Benz C200 cdi

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:15
Линк
Претпријатие ,

Bmw 740D xdrive 306hp full oprema 2011

17 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:15 , ,

Mini 1.6

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:12 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:10 ,

MERCEDES C200 AVANTGARDE

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:07 ,

Audi A4 vo odlicna sostojba 2005

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 22:05 Претпријатие , ,

Alfa Romeo Giulietta 1.6 mjet 105ks 2013

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 21:57 ,

Bmw 530 2004 dizel

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:55 , ,

Audi A5 2.7 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:54 ,

Nissan Primera

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:53 , ,

Peugeot 407 neuvezuvano

3 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 21:53 Претпријатие ,

Audi A4 2.0

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:52 , ,

Se prodava Peugeot 206

1 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 21:51 , ,

Ford C-Max 1.6 TDCi 90ks 2010 moze zamena

4 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации