Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1082
Alpina , 2
Audi , 5221
BMW , 5226
Cadillac , 2
Chevrolet , 199
Chrysler , 104
Citroën , 1845
Corvette , 1
Dacia , 65
Daewoo , 360
Daihatsu , 33
Dodge , 34
Fiat , 2270
Ford , 3179
GMC , 1
Honda , 317
Hummer , 1
Hyundai , 659
Isuzu , 7
Jaguar , 77
Jeep , 207
Kia , 370
Lada , 113
Lancia , 135
Land Rover , 299
Lexus , 21
Lincoln , 8
Mazda , 504
Mercedes-Benz , 6801
MINI , 178
Mitsubishi , 262
Nissan , 421
Opel , 6213
Peugeot , 2996
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 67
Proton , 1
Renault , 3100
Rover , 192
Saab , 47
Seat , 1691
Škoda , 555
Smart , 122
Spyker , 1
Ssangyong , 63
Subaru , 24
Suzuki , 168
Tata , 2
Toyota , 531
Triumph , 3
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 11683
Volvo , 251
Wartburg , 3
Yugo , 69
Zastava , 38

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 18:14
Линк
, ,

Renault Megane 1.5 DCI -11

4 900 МКД

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
17 окт. 17:27
Линк
, ,

Audi A3 2.0 140hp

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 19:20
Линк
, ,

AUDI A4 2.0 -08

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 16:44 ,

DAIHATSU SIRION 1.0

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 16:44 ,

Mercedes-Benz C 220 -10

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:43 , ,

BMW X1 2.0 105kw -11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:40 ,

BMW 120d

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:40 ,

VW Caddy

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:39 ,

Mercedes-Benz S 320 L

18 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:36 ,

Audi A5 2.0 tdi Sportback neuvezuvano, ITNO

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:33 ,

Audi A5 2.0 tdi Sportback neuvezuvano, ITNO

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:30 , ,

VW Golf 5 4MOTION 4x4 1.9TDI

4 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:27 , ,

Opel Corsa 1.4 so Atestiran Plin, Panorama

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:27 , ,

SMART FORFOUR 1.5 CDI REGISTRIRANO DO 21.08.2021

3 190 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:24 ,

Audi A4 1.9 tdi , B7 facelift

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:24 , ,

Peugeot 307 1.6 HDI ODLICNA SOSTOJBA

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:23 ,

Renault Megane Scenic

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:23 ,

Seat Ibiza 1.9 td i -01 110ks

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi w211

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:22 , ,

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:20 , ,

Peugeot 508 2.0 4x4 DSG EXTRA CENA

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:17 , ,

VW EOS 1.6 FSI

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:17 ,

Audi A4 1.9 tdi , B7 facelift

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:16 , ,

AUDI A5 3.0 TDI 2 X S- LINE Black Edition

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:16 Претпријатие , ,

Bmw X6 , 3.5 X drive , moze i zamena

26 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 16:04 Претпријатие , ,

Bmw X6 , 3.5 X drive , moze i zamena

26 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:04 ,

Renault Espace

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:57 , ,

BMW X5 ALPINA 4.6is UNIKATEN MODEL

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:56 , ,

Porsche Cayenne 3.0 D so full kupeno od Porsche MK

39 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:56 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220 CDI AVANTGARDE W212 -10

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:52 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AVTOMATIC -09

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:43 Претпријатие , ,

JEEP GRAND CHEROKEE KAKO NOVO

22 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:38 , ,

BMW 118 2.0 TDI -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:34 , ,

SEAT ALTEA - XL MODEL

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:34 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:29 , ,

VW Golf 5 TDI -06 Trendline 77kw

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:28 Претпријатие , ,

BMW 118

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:27 , ,

Mercedes-Benz E 250 Turbo-diesel

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:25 , ,

VW BORA 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:14 , ,

Seat Leon 2.0

4 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:08 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4hdi Exclusiv

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:08 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN -04 MOBIL-STEF

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:07 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZ PLIN -09 MOBIL-STEF

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:06 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:04 ,

FORD WINDSTAR USA

4 444 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:58 ,

VW Touran dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:49 , ,

Peugeot 307 1,6 HDI -08 Facelift

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток