Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 3
Alfa Romeo , 1141
Alpina , 2
Audi , 5835
BMW , 5882
Cadillac , 2
Chevrolet , 258
Chrysler , 110
Citroën , 2085
Corvette , 2
Dacia , 76
Daewoo , 416
Daihatsu , 46
Dodge , 45
Fiat , 2579
Ford , 3497
Honda , 363
Hummer , 3
Hyundai , 740
Infiniti , 1
Isuzu , 8
Jaguar , 79
Jeep , 227
Kia , 437
KTM , 1
Lada , 121
Lancia , 146
Land Rover , 352
Lexus , 28
Lincoln , 9
Maserati , 1
Mazda , 605
Mercedes-Benz , 7531
MINI , 235
Mitsubishi , 289
Nissan , 533
Opel , 6978
Peugeot , 3403
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 102
Proton , 1
Renault , 3389
Rover , 202
Saab , 52
Seat , 1961
Škoda , 664
Smart , 148
Spyker , 2
Ssangyong , 69
Subaru , 30
Suzuki , 191
Tata , 3
Toyota , 633
Triumph , 3
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 12962
Volvo , 295
Wartburg , 3
Yugo , 76
Zastava , 44

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

29 јун. 17:15
Linku:
,

Nissan X Trail 2.2

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:47
Linku:
,

Passat b7 bluemotion 2.0tdi 103kw 140ks

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:39
Linku:
, ,

Peugeot 206 HDI

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 02:30 ,

Opel

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:29 , ,

BMW 535d so full oprema M paket

27 000 МКД

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:26 ,

Citroen C1 Prva boja Registriran

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:38 , ,

Skoda Fabia 1.9 SDI

2 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 01:37 ,

Mazda 3 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:36
Linku:
, ,

CLIO 1.5dci-90KS so NAVIGACIJA "servisna"

7 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:58 , ,

VW Passat B7 2.0 TDI 2012 Bluemotion

11 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:53
Linku:
,

Ranger Rover Sport 11900 Euro

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:36 , ,

Peugeot 2.0 hdi redovno servisirana

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:56 ,

Mercedes-Benz E Class

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:42 Претпријатие , ,

AUDI Q7 3.0 TDI (232Ps)QUATTRO 2007 Go FULL OPREMA

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:54 , ,

Honda Accord 2005 godina od prv gazda

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:20 , ,

VW Jetta 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:05 , ,

Пали вози

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:59 , ,

Mercedes-Benz E280 2006

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:29 Претпријатие ,

BMW 320D DIZEL M-PAKET KAKO NOVO MOZNA ZAMENA

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:25 ,

Mercedes Benz E-200 CDI Odlicna sostojba

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:02 ,

Pezo 307 1.6 hdi

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:51 , ,

BMW X5 3.0

16 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:49 ,

Alfa Romeo 147

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:49 , ,

Mitsubishi Lancer 2008 cenata ne e fiksna

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:33 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:17 , ,

Toyota Corolla D-4D

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:45 ,

Audi A6

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:47 , ,

volvo s40t 1999

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 15:56 ,

Se prodava Golf 6 1.6

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:47 ,

Mercedes-Benz 220c Avangarde

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:33 , ,

BMW 530

16 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:29 , ,

Fiat Stilo 1.8

1 700 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:14 ,

Peugeot 306 Redizajn 1.9 obicen dizel

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:47 ,

Passat b7 bluemotion 2.0tdi 103kw 140ks

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:44 ,

Passat b7 bluemotion 2.0tdi 103kw 140ks

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:30
Linku:
, ,

BMW 730 Xdrive

27 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:14 Претпријатие , ,

Smart Fortwo Pure top sostojba

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:10 , ,

Opel Astra

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:09 Претпријатие , ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN 2006 GOD

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:47 , ,

Ford Focus 2.0 duratec plin top

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:45 ,

VW Touran 2011 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:28 , ,

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion 2011 Germanija nova kola

8 190 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:20 , ,

BMW 760Li V12

9 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации