Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 1008
Alpina , 2
Audi , 5112
BMW , 5122
Cadillac , 2
Chevrolet , 166
Chrysler , 94
Citroën , 1726
Dacia , 62
Daewoo , 324
Daihatsu , 27
Dodge , 32
Fiat , 2062
Ford , 2955
GMC , 1
Honda , 307
Hyundai , 608
Isuzu , 6
Jaguar , 69
Jeep , 193
Kia , 348
Lada , 92
Lancia , 121
Land Rover , 295
Lexus , 18
Lincoln , 8
Mazda , 473
Mercedes-Benz , 6670
MINI , 159
Mitsubishi , 247
Nissan , 399
Opel , 5793
Peugeot , 2793
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 60
Proton , 1
Renault , 2870
Rover , 176
Saab , 47
Seat , 1590
Škoda , 516
Smart , 97
Spyker , 1
Ssangyong , 55
Subaru , 20
Suzuki , 146
Tata , 2
Toyota , 511
Triumph , 2
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 11306
Volvo , 241
Wartburg , 3
Yugo , 59
Zastava , 33

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

23 ноем. 16:51
Линк
Претпријатие ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO Automatic

14 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 ноем. 17:03
Линк
Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220 CDI AVANTGARDE W212 -10

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 14:27
Линк
, ,

Audi A7 Exclusvie -11

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 14:51 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:49 , ,

Peugeot 307 1,6 HDI -08 Facelift

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:43 , ,

Ford Fiesta 1.4tdci 50kw TITANIUM -09

4 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:43 , ,

AUDI A6 3.0TDI Quattro F1 -05 Mozna Zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:37 Претпријатие ,

Range Rover Sport

42 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:35 , ,

Audi A3 1.9 tdi registrirano klima full

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 14:31 , ,

Audi A6 Quatro 3.0 itno

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:27 , ,

renault megane -04 1.5 dci ful opremen

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:24 ,

Renault Megane -06 78kw 106ks

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:23 ,

Alfa Romeo 1.9 JTD M

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:10 Претпријатие , ,

Audi A-3 2.0 tdi 2004god Avto M&S

4 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:10 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2005god Avto M&S

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Peugeot 407 1.6 hdi 2005 Avto M&S

3 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:09 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7 cdti -10 Avto M&S

4 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:05 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Najvisoko nivo na oprema

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:04 ,

Ford Fiesta

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:04 ,

BMW 320

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:03 , ,

AUDI TT 2.0 FSI-T 200PS -08 FULL MOZE ZAMENA

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:03 ,

Mercedes-Benz CLA 200cdi sport

17 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:03 ,

OPEL ASTRA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:03 , ,

Audi A5

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:02 , ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200HP -11 AUTOMATIC MOZNA ZAM

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:00 ,

Mercedes-Benz V 230

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:58 , ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:50 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:47 ,

BMW M3

21 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:43 , ,

Audi A8

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:35
Линк
,

Saab 9-3 -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:32 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat B7 1.6tdi 77kw 2014 god

8 399 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:32 , ,

Mercedes-Benz ML 280 cdi

13 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

BMW 318 2.0 D GPS NAVI AVTO MIRO

13 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:20 Претпријатие , ,

BMW 318 2.0 D GPS NAVI AVTO MIRO

13 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:15 , ,

Dacia Solenza -04 1.9D

1 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:12 ,

Audi A6

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:10 ,

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:02 ,

Audi A6

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:02 , ,

Mercedes-Benz C 200

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:00 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 110ks 2009 Prvi Gazdi Avto St-Si

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток