Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 3
Alfa Romeo , 1060
Alpina , 2
Audi , 5636
BMW , 5716
Cadillac , 2
Chevrolet , 201
Chrysler , 103
Citroën , 1909
Dacia , 70
Daewoo , 366
Daihatsu , 31
Dodge , 44
Fiat , 2308
Ford , 3203
Honda , 343
Hummer , 1
Hyundai , 675
Infiniti , 1
Isuzu , 7
Jaguar , 71
Jeep , 200
Kia , 401
Lada , 96
Lancia , 133
Land Rover , 338
Lexus , 24
Lincoln , 9
Mazda , 544
Mercedes-Benz , 7303
MINI , 208
Mitsubishi , 265
Nissan , 496
Opel , 6422
Peugeot , 3146
Piaggio , 4
Pontiac , 2
Porsche , 78
Proton , 1
Renault , 3132
Rover , 186
Saab , 51
Seat , 1809
Škoda , 589
Smart , 116
Spyker , 2
Ssangyong , 60
Subaru , 25
Suzuki , 166
Tata , 3
Toyota , 582
Triumph , 2
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 12331
Volvo , 265
Wartburg , 3
Yugo , 63
Zastava , 36

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

14 авг. 17:15
Линк
, ,

Mitsubishi L200 2008

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:26
Линк
, ,

Renault Laguna Karavan 2003

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 23:26
Линк
, ,

prodavan pezo 206 2005 god so 150000km pominato

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999

Вчера 23:16 ,

Skoda Yeti 2.0tdi 2011 uvoz od Germanija

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:16 ,

Mitshubishi Grandis 2.0 tdi

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:16 , ,

Peugeot 206 1.1 44kw

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:16 , ,

Peugeot 206 1.1 44kw

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:16 ,

Opel Astra F 1997

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:16 , ,

Opel Vectra 2.0i CDX

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:16 , ,

Fiat Linea vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:16 ,

Се продава, одлична!

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:16 Претпријатие ,

Fiat Doblo 1.9jtd 2006 A.C. Avto Alex

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:16
Линк
, ,

Citroen C3 1.4 benzin/plin 2012

4 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:16 , ,

Peugeot 308 1.6 THP Panorama

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:15 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz A 200cdi 2006 avangarde

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:15 ,

Toyota Yaris 1.0

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:15
Линк
,

Seat Leon 1.9 TDI Facelift

4 590 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:15 Претпријатие ,

Bmw X5 3.0XI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:15 , ,

Hyundai Santa Fe 2.0crdi 4x4

4 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:28 , ,

Prodavam Opel Vectra 2.0 Disel

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 22:28 ,

Продажба на автомобил Смарт

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:28 , ,

Audi A6 2011

16 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:28 , ,

VW Golf 6 2.0 highline

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:28 , ,

Opel Zafira 1.9 dizel 2005

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:28 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin prv sopstvenik

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:28 , ,

Volkswagen Passat 2.0TDI 4 motion 2011

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:28 ,

Bmw 320 D

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:28 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:28
Линк
,

Audi A4 2.0TDI

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:28 Претпријатие , ,

Kombe VW Crafter

Година: 2018
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:28 , ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatic 4x4 kupena vo Porsche Skopje

16 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:28 ,

Mercedes-Benz 220cdi 1998

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:27 , ,

1.5DCI 106KS 08G NISSAN QASHQAI KLIMA,SERVIS+REGIS+ZEL.KARTO

6 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:27 , ,

AUDI A5 3.0 TDI 245KS QUTTRO S-LINE -2014

18 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:27
Линк
, ,

Citroen c4 grand picasso PRV SOPSTVENIK

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:22 , ,

Mazda 3 dizel 2.2 110KW

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:39 , ,

Kia Magentis 2001

750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:19 , ,

Fiat Punto 1.3mjet 2005 Sport

2 799 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:54 , ,

Bmw 316d 2.0 facelift 2011

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:17 , ,

LACCETI 1,4 2008 GOD FUL OPREMA PLIN OD MKD

2 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:10 Претпријатие , ,

Seat Altea XL TDI 1.6

6 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:59 , ,

W.POLO.1.4.TDI.75.KS.01.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 199 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:41 ,

Skoda Fabia 1.2 HTP 2012 GODINA BENZIN/PLIN

4 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации