Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 896
Alpina , 1
Audi , 4848
BMW , 4881
Cadillac , 2
Chevrolet , 126
Chrysler , 88
Citroën , 1523
Dacia , 49
Daewoo , 278
Daihatsu , 21
Dodge , 31
Fiat , 1770
Ford , 2629
GMC , 1
Honda , 269
Hyundai , 536
Isuzu , 4
Jaguar , 62
Jeep , 182
Kia , 314
Lada , 73
Lancia , 108
Land Rover , 269
Lexus , 16
Lincoln , 7
Mazda , 425
Mercedes-Benz , 6404
MINI , 132
Mitsubishi , 219
Nissan , 353
Opel , 5139
Peugeot , 2453
Piaggio , 1
Porsche , 48
Proton , 1
Renault , 2529
Rover , 167
Saab , 44
Seat , 1446
Škoda , 449
Smart , 79
Spyker , 1
Ssangyong , 45
Subaru , 17
Suzuki , 115
Tata , 2
Toyota , 446
Triumph , 1
TVR , 1
VW Volkswagen , 10610
Volvo , 214
Wartburg , 3
Yugo , 41
Zastava , 25

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

23 окт. 09:09
Линк
,

VW PASSAT 2.0TDI 140HP DSG Business Line

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 19:07
Линк
, ,

audi 80 b4

1 150 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 19:20
Линк
, ,

AUDI A4 2.0 -08

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 05:14 , ,

VW Golf 3 1.9 TDI Variant

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:06 ,

Fiat Stilo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 02:53 , ,

MERCEDES E300 HYBRID TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:48 , ,

Mini Cooper

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:26 ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brz -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:26 , ,

Mercedes-Benz A 180

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 02:26 ,

Audi A6

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:25 , ,

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:25 ,

Renault Megane 1.6 16v

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:14 , ,

TOJOTA D-4D DIZ. 2003 FOKUS 2001 POLO SO KLIMA REG

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:01
Линк
, ,

Mercedes-Benz R350 Long 4Matic Neuvezen

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:30 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:20 ,

Mercedes-Benz E 220

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:17 ,

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:13 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:11 , ,

Peugeot 407 Coupe Dizel,

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:11 , ,

jeep patriot

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:09 , ,

Mercedes-Benz C 220

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 01:03 ,

jeep patriot

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:40 , ,

Mercedes-Benz C 220 Automatic kako nova

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:30 ,

VW Tiguan 2.0 TDI

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:27 , ,

VW SHARAN ITNO

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:26 , ,

Peugeot 307

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:23 , ,

OPEL ASTRA

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:20 ,

Mercedes E270 CDI Avangarde

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 00:18 , ,

BMW 530

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:16 , ,

BMW X6 4.0

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:10 ,

FIAT CROMA 88KW(120KS)

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 00:03 ,

mitsubishi

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:03 ,

Nasir

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:00 , ,

******VW Tuareg 3.0 TDI, 240 KS / 2010 god******

17 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:00 ,

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:00 , ,

VW Passat CC 2.0 140 ks 180.000km

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 23:46 ,

VW Volkswagen Golf 3 1.9 obicen

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:46 ,

VW Golf 3 1.9

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:38 , ,

MERCEDES-BENZ B200 140 ks -06

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:38 Претпријатие , ,

3 Kombinja: Boxer, Ducato i Bipper za super cena.

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:31 ,

VW Passat

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток