Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 949
Alpina , 1
Audi , 5438
BMW , 5512
Cadillac , 2
Chevrolet , 163
Chrysler , 92
Citroën , 1708
Dacia , 59
Daewoo , 317
Daihatsu , 24
Dodge , 41
Fiat , 1994
Ford , 2884
Honda , 313
Hummer , 1
Hyundai , 589
Isuzu , 5
Jaguar , 64
Jeep , 191
Kia , 374
Lada , 77
Lancia , 115
Land Rover , 311
Lexus , 22
Lincoln , 7
Mazda , 501
Mercedes-Benz , 7073
MINI , 181
Mitsubishi , 245
Nissan , 450
Opel , 5766
Peugeot , 2794
Piaggio , 1
Porsche , 67
Proton , 1
Renault , 2794
Rover , 176
Saab , 49
Seat , 1666
Škoda , 538
Smart , 97
Spyker , 2
Ssangyong , 51
Subaru , 23
Suzuki , 138
Tata , 3
Toyota , 534
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 11740
Volvo , 250
Wartburg , 3
Yugo , 45
Zastava , 28

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

24 мај 23:07
Линк
,

Mercedes C200

2 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 21:05
Линк
,

Peugeot 307 2.0 100 kw SW HDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 11:53
Линк
, ,

Honda CR-V 2002 benzin i plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:34 ,

Ford Focus 1.8

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:00 Претпријатие ,

Peugeot 5008 1.6hdi facelift 2010

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:22 Претпријатие ,

Audi A7 3.0 TDI quattro 150kw 2012

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:22 , ,

VW Touran 1.9TDI 77kw facelift 2009 full oprema

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:56 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:29 , ,

Fiat Stilo 1.8

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:18 ,

VW Golf 5 2007 4x4 170 ps

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:11 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:05 , ,

VW Sharan 1.9tdi 131ks 6 Brzini

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:02 Претпријатие ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:43 ,

VW Golf 1.9tdi goal

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:35 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4tdci dizel 5 litara na 100 klima

1 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:34 , ,

Seat Ibiza 1.9sdi 2000 registrirana 05.2023

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:30 ,

Ford Ka 1.2 benzin 2009 unikat

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 09:08 ,

Mercedes-Benz E 350cdi bluetech amg pack

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:23 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi bluetech amg pack

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:20 Претпријатие , ,

Citroen C5 1.6 HDI 80 KW

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:12 Претпријатие ,

Citroen Berlingo 1.6hdi klima 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:12 Претпријатие ,

BMW 320D 163ks E90 elleta 2006

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:10 , ,

BMW F10 520D 16V 185KS 7 Speed Individual Extra Full Oprema

13 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:04 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B180 CDI

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:58 Претпријатие ,

Bmw GT 320d navi automatic sport 2016

17 555 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:57 , ,

Opel Vectra 1.9 150ps nema registracija

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:45 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5Dci 110hp business

12 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:39
Линк
,

Bmw 535D GT 8G 313ks xDrive

26 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:39 Претпријатие ,

Audi A4 allroad quattro 3.0TDI 218HP S-tronic

28 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:38 , ,

Mercedes-Benz R350 CDI 4Matic

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:39 , ,

Bmw 3 2.0d 163ks 2007 so full oprema

5 890 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:36 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:34 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:29 ,

VW Touran 2011 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:29
Линк
, ,

VW Passat B8 confortline 1.6ТDI bluemotion

15 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:35 Претпријатие , ,

Bmw 118D 143KS euro 5 Auto Kodeks

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации