Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 2
Alfa Romeo , 835
Alpina , 1
Audi , 5050
BMW , 5114
Cadillac , 1
Chevrolet , 127
Chrysler , 86
Citroën , 1515
Dacia , 46
Daewoo , 268
Daihatsu , 21
Dodge , 36
Fiat , 1698
Ford , 2508
Honda , 270
Hummer , 1
Hyundai , 494
Isuzu , 4
Jaguar , 61
Jeep , 178
Kia , 312
Lada , 61
Lancia , 100
Land Rover , 288
Lexus , 20
Lincoln , 7
Mazda , 436
Mercedes-Benz , 6636
MINI , 145
Mitsubishi , 207
Nissan , 374
Opel , 5022
Peugeot , 2429
Piaggio , 1
Porsche , 56
Proton , 1
Renault , 2397
Rover , 163
Saab , 41
Seat , 1469
Škoda , 449
Smart , 69
Spyker , 1
Ssangyong , 44
Subaru , 19
Suzuki , 111
Tata , 3
Toyota , 456
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 10823
Volvo , 226
Wartburg , 2
Yugo , 33
Zastava , 23

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 15:26
Linku:
, ,

VW Tiguan 2010 dizel

10 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 11:18
Linku:
, ,

Audi A4 2010 facelift full option

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 02:19 , ,

Skoda Yeti 1.6tdi kako od salon

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:19 , ,

Touran 1.6 FSI DSG Avtomatik

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:15
Linku:
, ,

Honda crv 2.0

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:35 ,

Audi A3 1.9tdi 2008 dpf kako od salon registriran

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:34 , ,

VW Golf 5 Plus itno

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:34 Претпријатие ,

Bmw 116d 2.0D 116ks twin turbo 2014

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:24 , ,

Audi A6 2.7tdi 132kw full quattro sport full mozna zamena

7 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:14 ,

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:04
Linku:
,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD������������NOV UVOZ CH, REG. MK!

18 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:01 , ,

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:56 , ,

Audi Q5 2.0tdi 170ks S-Line Quattro registriran zelen karton

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:54 ,

Ford Ka 1.3 registrirana klima

850 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:54 ,

Fiat Punto 1.3 multijet zamena

2 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:53
Linku:
,

Renault Scenic 1.9dci registrirano mk klima

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:34 ,

Ford Focus 1.6tdci 2006 full extra

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:28 ,

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:20 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 TDI 110kw 150ks 2015

14 799 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:20 Претпријатие , ,

VW Golf 6 2.0TDI 81kw 2009 registriran

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:17 Претпријатие , ,

Volkswagen Passat 2.0 TDI 110kw 150ks 2015

14 799 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:14 Претпријатие , ,

BMW GT 320 dizel 135kw 183ks 2014

15 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:13 Претпријатие , ,

Volkswagen Golf 6 2.0TDI 81kw 2009 registriran

7 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:10 ,

Mercedes-Benz W124 E300d 136ks top sostojba

3 200 ЕУР

Година: Постари од 50-тите
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:44 Претпријатие , ,

Bmw 730d 245Ps top sostojba Ch

17 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:37 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 TDCI 66kw 90ks 2008

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:20 , ,

Seat Leon 1.9 tdi 105ks besprekorna sostojba 2010

6 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:08 , ,

VW Passat CC 1.8 2009

8 700 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:05 , ,

Mercedes-Benz C 180 2016

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:04 , ,

VW Passat CC 1.8 2009

8 700 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:59 , ,

Seat Leon 2.0 tdi

4 100 МКД

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:58 , ,

KUPUVAM XAVARISANI I ZDRAVI VOZILA TOP PROCENKA

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:56 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6i 2005 Autobern

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:34 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.6CDTI TITANIUM 2010 AUTOBERN

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:34 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0i 2010 Autobern

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:34 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.6 GSI 150ks Autobern

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:34 Претпријатие , ,

Volkswagen Golf 5 1.6i plin 2007 Autobern

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C200 CDI blue efficiency 2010 Autobern

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.5cdti 2014 Autobern

6 150 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Mazda 2 1.6d 2009 facelift Autobern

4 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Peugeot 206+ 1.4i 55kw Autobern

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

VW Polo 1.9tdi Autobern

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0TDI bluemotion 140ks automatic Autobern

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 TDI 2010 Autobern

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Bmw 120D automatic 163ks Autobern

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6TDCI Autobern

3 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C200 CDI 100kw

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:32 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6i 2005 Autobern

3 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:31 Претпријатие , ,

Audi A6 2.0TDI 140ks Autobern

5 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:31 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai +2 1.6dci 130ks 4x4 Autobern

11 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:31 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.9TDI Autobern

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации