Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 1
Alfa Romeo , 585
Audi , 4057
BMW , 4237
Chevrolet , 83
Chrysler , 74
Citroën , 1047
Dacia , 34
Daewoo , 168
Daihatsu , 13
Dodge , 23
Fiat , 1087
Ford , 1813
Honda , 190
Hyundai , 337
Isuzu , 1
Jaguar , 38
Jeep , 127
Kia , 204
Lada , 45
Lancia , 74
Land Rover , 220
Lexus , 16
Lincoln , 4
Mazda , 303
Mercedes-Benz , 5622
MINI , 78
Mitsubishi , 158
Nissan , 280
Opel , 3504
Peugeot , 1676
Piaggio , 1
Porsche , 30
Proton , 1
Renault , 1645
Rover , 137
Saab , 33
Seat , 1024
Škoda , 311
Smart , 23
Ssangyong , 27
Subaru , 10
Suzuki , 59
Tata , 2
Toyota , 310
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 8553
Volvo , 189
Wartburg , 3
Yugo , 15
Zastava , 13

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

18 јун. 11:55
Линк
, ,

BMW 730d 245KS INDIVIDUAL -2011 NEUVEZENA

17 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 14:25
Линк
Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDi

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 јун. 12:30
Линк
, ,

VW Crafter 2.5tdi 2007

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:54 , ,

Bmw 535D M-packet sport 313ps 2011

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:49 , ,

Audi A4 -08

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:46 , ,

MINI COOPER S 230HP

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:35 ,

Peugeot 307

3 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:34 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6 DDIS 2009 90ks

3 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:30 ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:29 , ,

Peugeot 206 dizel 2005

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:29 , ,

VW Passat CC dizel full oprema

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:17 , ,

Bmw 320 coupe automatic

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:14 , ,

BMW 320D automatik 2006

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:12 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:03 , ,

Golf R line

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:03 ,

Audi A4 2.0 TDI 143ks vo odlicna sostojba

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:57 , ,

Bmw X5 so 7 sedista panorama koza

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:57 , ,

Ford Mondeo 1.8 TD Karavan -94

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:47 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6TDI 81kw 2014

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:43 , ,

BMW 530D F10

18 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 ,

Mercedes-Benz GL 320

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:34 ,

SE PRODAVA

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:27 , ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:27 ,

Opel Signum 1.9 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 , ,

Seat Leon 1.9 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:17 , ,

BMW 118d -11 M paket M performance

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:16 , ,

Citroen C5 2004g 2.0 Benzinec zacuvan sedan 100 kW

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:04 ,

Audi A6 3.0 -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:55 , ,

RANGE ROVER SPORT 3.6

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:52 ,

Audi A4 180ks 2007

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:45 , ,

Mercedes-Benz W211 E320 cdi 2004 avantgarde automatic

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:44 ,

Alfa 159

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:40 ,

BMW 316 compact

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:14
Линк
, ,

VW Passat Highline 2.0TDI BMT 150 DSG

19 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:00 ,

Mercedes-Benz A Class 170 dizel 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации