Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 1
Alfa Romeo , 598
Audi , 4161
BMW , 4339
Chevrolet , 84
Chrysler , 74
Citroën , 1074
Dacia , 36
Daewoo , 170
Daihatsu , 15
Dodge , 25
Fiat , 1122
Ford , 1845
Honda , 202
Hyundai , 345
Isuzu , 1
Jaguar , 42
Jeep , 131
Kia , 209
Lada , 44
Lancia , 79
Land Rover , 222
Lexus , 16
Lincoln , 4
Mazda , 320
Mercedes-Benz , 5763
MINI , 87
Mitsubishi , 155
Nissan , 276
Opel , 3611
Peugeot , 1732
Piaggio , 1
Porsche , 38
Proton , 1
Renault , 1695
Rover , 140
Saab , 33
Seat , 1054
Škoda , 325
Smart , 26
Spyker , 1
Ssangyong , 29
Subaru , 13
Suzuki , 64
Tata , 2
Toyota , 308
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 8742
Volvo , 187
Wartburg , 2
Yugo , 15
Zastava , 13

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

13 ноем. 16:00
Link:
Претпријатие ,

Audi A6 2.7 Tdi 132Kw Auto Plac Zurich

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 14:47
Link:
,

Bmw 530 xDrive 2011 258ks

19 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
25 ноем. 16:10
Link:
Претпријатие ,

Bmw 320D Luxury 135 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 12:33 ,

VW Tiguan 4X4

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:30 , ,

VW Golf 5 GT sport

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:29 , ,

Audi A6 3.0 tdi quatro 245ps

19 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:26 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9TDI redizajn 2010

4 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:08 ,

Audi A4 b8 -10 noemvri

9 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:01 Претпријатие , ,

MERCEDES C220 CDI ELEGANCE-09

7 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:00 , ,

Mercedes-Benz E250 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:59 ,

BMW 330 D

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:58 Претпријатие , ,

MERCEDES C220 CDI ELEGANCE-09

7 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:58 ,

Renault Grand Espace

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:50 , ,

Skoda Octavia RS 2.0 178hp

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:48 ,

BMW E60 525 2005

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:34 , ,

Mercedes-Benz C 320 CDI 4Matic Avantgarde

12 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:29 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 68 KS 2006

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:26 ,

Seat Alhambra 2013

7 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:22 ,

Mercedes-Benz redizajn 2005

5 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:09 , ,

Peugeot 206 1998 Dizel

1 150 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:09 , ,

Mercedes-Benz S350 L CDi 4 Matic AMG Optic

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:05 Претпријатие , ,

Citroen C5 2.0hdi 100kw 2009

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:05 Претпријатие , ,

Opel Astra J 1.7cdti 110ks 2011

4 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:04 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6tdi 66kw 2011

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:03 , ,

Audi A6 2.7 TDI quattro

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:00 , ,

Audi A3 1.9tdi Swiss 2008 perfektno

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:58 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:58 , ,

Bmw Coupe 320

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:55
Link:
,

VW Touareg 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:54 , ,

Audi A6 2.0 TDI 18 Zoll BBS

7 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:47 Претпријатие ,

VW Passat 2.0 150ks Bluemotion

16 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:44 ,

VW Touareg 2004

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:38 ,

Mercedes Benz Cls 320 dizel 2008 Urgjent

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:36 , ,

Jaguar 2006 V6 231hp AWD

3 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:26 , ,

Mercedes-Benz C220

3 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:18 ,

Mercedes-Benz ML 320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:17 ,

Audi q7

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:02 , ,

VW GOLF 4 TDI 1,9 ODLICNA SOSTOJBA NE E OD UVOZ

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:02 ,

Bmw 730 d 3.0 -04

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
Денес 10:01 ,

VW Touran 1.6 benzin 2004

3 290 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:00 ,

Vw Golf 1.6 dizel 2012 4x4 77kw/105ps

6 190 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:57 , ,

VW Passat 2.0 125KW 170KS DSG -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:56 , ,

Mercedes-Benz S 350 class V6 benzin i plin

6 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:42 , ,

Audi Q7 3.0tdi V6

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:40 Претпријатие ,

AUDI A4 2.0tdi-NAVI-KOZA-2009g

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:39 , ,

Alfa Romeo 147 JTD 2004

1 799 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:38 ,

Bmw 530xd gt m paket

16 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:38 Претпријатие ,

Fiat Fiorino 1.4i Cargo 2010 metan

2 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:37 Претпријатие ,

Peugeot 308 cc 2.0hdi 2009 avtomatic navi

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:34 , ,

VW Golf 6 1.6

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации