Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 1
Alfa Romeo , 605
Audi , 4312
BMW , 4503
Chevrolet , 93
Chrysler , 77
Citroën , 1102
Dacia , 40
Daewoo , 177
Daihatsu , 15
Dodge , 27
Fiat , 1165
Ford , 1886
Honda , 218
Hyundai , 355
Isuzu , 1
Jaguar , 41
Jeep , 123
Kia , 226
Lada , 46
Lancia , 79
Land Rover , 228
Lexus , 17
Lincoln , 4
Mazda , 330
Mercedes-Benz , 5945
MINI , 97
Mitsubishi , 164
Nissan , 293
Opel , 3730
Peugeot , 1794
Piaggio , 1
Porsche , 43
Proton , 1
Renault , 1744
Rover , 144
Saab , 35
Seat , 1105
Škoda , 345
Smart , 30
Spyker , 1
Ssangyong , 31
Subaru , 14
Suzuki , 60
Tata , 2
Toyota , 323
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 8945
Volvo , 192
Wartburg , 2
Yugo , 15
Zastava , 13

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

15 мај 13:02
Линк
,

MERCEDES S350 CDI 258ps 4MATIC LONG BLUETEC 2012

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 11:38
Линк
, ,

Volvo v50 dizel 2007 2.0

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:00
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 11:00 , ,

Audi A6 Business Class Deluxe LED 2015 2.0tdi 190hp

25 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:50 Претпријатие , ,

MERCEDES A200CDI 2005GOD AVANGARD

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:53 Претпријатие , ,

BMW 118D 143KS EURO5 AUTO KODEKS

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:53 , ,

BMW X1-1.8D XDRIVE,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO,ZAMENA

11 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:51 Претпријатие , ,

VW Tiguan 2.0 TDI Sport & Style 2012

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:38 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:32 Претпријатие , ,

VW Passat variant 2.0TDI 2008

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:32 Претпријатие , ,

Renault Megane 1.5dci 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:31 Претпријатие , ,

Seat Altea 1.9tdi 2008

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:30 Претпријатие , ,

VW Sharan 2.0 TDI BMT 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:28 Претпријатие , ,

BMW 118D 2009

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:26 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:25 Претпријатие , ,

VW Touran 2.0 TDI BMT DSG 2016

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:25 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C220 CDI avantgarde 2009

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:00
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:16 ,

Se prodava OPEL ASTRA

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:15 Претпријатие , ,

Honda Civic 2.2 d 2008 Godina

5 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:15 , ,

Opel Astra H 1.4 2005 benzin neuvezena 076 361 646

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:15
Линк
,

Mercedes-Benz c200 cdi

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 08:14 , ,

♦ AUDI A3 1.9TDI, SPORTBACK, 2007 GODINA ♦

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:14 ,

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105ks 2008

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:49
Линк
,

Opel Meriva 1.7CDTI 2005 EUROKUKA,NAVI, SHIBERI, 2 BOARDC

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:16 , ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:20 , ,

Mazda 6

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:41 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:41 , ,

Peugeot 308 1.6 HDi

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:41 ,

BMW 530d

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
Вчера 21:41 , ,

mercedes e220 cdi so full inter guma

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:41 ,

Smart Mercedes

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:41
Линк
, ,

Се продава Опел Мерива

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:41
Линк
,

Се продава џип Mitsubishi Outlander

3 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:41 , ,

PEUGEOT 407

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:11 , ,

Audi A4 2.0 TDI 2007

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:10 , ,

Peugeot 308 1.6 HDi

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации