Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alfa Romeo , 400
Audi , 3045
BMW , 3276
Chevrolet , 48
Chrysler , 60
Citroën , 701
Dacia , 24
Daewoo , 117
Daihatsu , 10
Dodge , 10
Fiat , 671
Ford , 1271
Honda , 142
Hyundai , 221
Jaguar , 19
Jeep , 80
Kia , 141
Lada , 30
Lancia , 55
Land Rover , 148
Lexus , 14
Lincoln , 4
Mazda , 212
Mercedes-Benz , 4577
MINI , 32
Mitsubishi , 106
Nissan , 193
Opel , 2329
Peugeot , 1135
Porsche , 14
Proton , 1
Renault , 1101
Rover , 111
Saab , 28
Seat , 660
Škoda , 208
Smart , 15
Ssangyong , 17
Subaru , 8
Suzuki , 26
Tata , 1
Toyota , 215
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 6243
Volvo , 138
Yugo , 8
Zastava , 5

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 15:58
Линк
, ,

Audi A3 1.9 tdi 105ks 2009 facelift model

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:15
Линк
Претпријатие ,

Bmw 530 d 2011

18 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:03
Линк
Претпријатие ,

BMW 530D 2011

18 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 20:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:53 , ,

Mercedes-Benz GL 320

28 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:20 ,

BMW 525 -05

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 19:07 , ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi 110ks registrirana 2008

4 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:05 , ,

Seat Leon 2.0tdi sport 2010 perfekten

6 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 19:03 , ,

Citroen C4 Picasso 1.6hdi 110ks registrirana 2008

4 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:52 ,

Rover 620 sdi

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 18:33 ,

Audi A6 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:49 , ,

Audi A4 -08

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:30 ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:29 , ,

Peugeot 206 dizel 2005

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:14 , ,

BMW 320D automatik 2006

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:13 , ,

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:03 ,

Audi A4 2.0 TDI 143ks vo odlicna sostojba

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:57 , ,

Bmw X5 so 7 sedista panorama koza

14 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:57 , ,

Ford Mondeo 1.8 TD Karavan -94

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:35 , ,

Audi A4 -02 1.9 tdi 131ps

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:34 ,

SE PRODAVA

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:29 , ,

Opel Vivaro 8+1 -15

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:27 , ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:27 ,

Opel Signum 1.9 dizel 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:23 ,

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:16 , ,

Citroen C5 2004g 2.0 Benzinec zacuvan sedan 100 kW

1 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:04 ,

Audi A6 3.0 -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:52 ,

Audi A4 180ks 2007

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:45 , ,

Mercedes-Benz W211 E320 cdi 2004 avantgarde automatic

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:44 ,

Alfa 159

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40 ,

BMW 316 compact

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:00 ,

Mercedes-Benz A Class 170 dizel 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 14:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:52 ,

Audi A3 1.9 tdi 110ps redizajn 2000

1 900 МКД

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:47 , ,

Mercedes-Benz S 400 HYBRID

26 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:36 , ,

MERCEDES-BENZ ML 270CDI PERFEKTEN

5 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:31 , ,

Skoda Oktavia 1.9 tdi

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:23 , ,

Mini Cooper 1.6i 16V 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:23 ,

Skoda Octavia

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:21 ,

Ford Mondeo

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:15 , ,

Audi A6 2.0TDI 177HP

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:11 ,

Peugeot 407 2.0 HDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:03 ,

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации