Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alfa Romeo , 412
Audi , 3104
BMW , 3364
Chevrolet , 46
Chrysler , 59
Citroën , 717
Dacia , 24
Daewoo , 118
Daihatsu , 10
Dodge , 10
Fiat , 695
Ford , 1305
Honda , 148
Hyundai , 225
Jaguar , 23
Jeep , 84
Kia , 146
Lada , 29
Lancia , 58
Land Rover , 148
Lexus , 14
Lincoln , 4
Mazda , 226
Mercedes-Benz , 4679
MINI , 37
Mitsubishi , 112
Nissan , 184
Opel , 2378
Peugeot , 1165
Porsche , 21
Proton , 1
Renault , 1132
Rover , 115
Saab , 28
Seat , 674
Škoda , 216
Smart , 17
Spyker , 1
Ssangyong , 19
Subaru , 10
Suzuki , 27
Tata , 1
Toyota , 220
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 6348
Volvo , 135
Yugo , 9
Zastava , 5

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 17:32
Link:
,

BMW 5 530d xDrive 258 hp 2011

18 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
26 окт. 09:58
Link:
Претпријатие ,

Mercedes-Benz 350 BlueTEC AMG 4matic 2012

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:56
Link:
, ,

Seat Leon 1.9tdi 2007

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 16:15 Претпријатие , ,

Toyota Landcruiser 90 offroad dzip

24 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:12 ,

Audi A8 4.2 Quattro

32 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:01 Претпријатие ,

Ekstra opel

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:54 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI automatic

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:49 , ,

Fiat Stilo 1.9jtd -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 15:44 , ,

Mazda 5

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:41 Претпријатие , ,

BMW 320 X-drive 4x4

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:40 , ,

Opel Astra 1.7cdti 2005

2 600 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:25 , ,

Audi A6 3.0 quattro 245ks

Година: 2011
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 14:21 , ,

Peugeot 306 2.0 HDI prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:09 ,

Peugeot 5008 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:08 ,

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:07 Претпријатие ,

Opel Vectra DT 1.9 A.C. Avto Alex Veles

4 290 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:00 Претпријатие ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Reference Comfort

4 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:54 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI Edition

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:54 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI Style

10 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:53 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Edition

6 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:53 , ,

Mercedes-Benz ML odlicen

9 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:52 Претпријатие ,

BMW 530D 2011

18 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:49 Претпријатие ,

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

10 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:47 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:46 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B class 180cdi

10 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:40 , ,

Chrysler 300C

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:38 ,

Toyota Hilux

Година: 1987
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:37 , ,

Kia Carnival II 2.9 dizel

2 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:31 , ,

Seat Leon 1.9 TDI businessline 2008 staklo

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:30 , ,

VW Golf 5 GT sport

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:07 Претпријатие ,

Pasat 6 1.9 tdi 2006

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:07 Претпријатие ,

Peugeot Partner 1.9d 2004

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:00 , ,

Mercedes-Benz E250 dizel 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:59 ,

BMW 330 D

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:58 ,

Renault Grand Espace

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:48 ,

BMW E60 525 2005

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:36 Претпријатие , ,

BMW 118d 2006 122ks m packet moze zamena

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:26 ,

Seat Alhambra 2013

7 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:22 ,

Mercedes-Benz redizajn 2005

5 699 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:18 , ,

Audi A4 1.9 tdi 2006 extra

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:13 , ,

Nissan Qashqai 1.5dci sest brzini 2008 panorama full

6 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDi 140hp euro 5 2009 highline

9 890 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:03 , ,

Audi A6 2.7 TDI quattro

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:58 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:48 ,

Fiat Doblo 1.9 mulitijet

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:38 ,

Mercedes Benz Cls 320 dizel 2008 Urgjent

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:36 , ,

Jaguar 2006 V6 231hp AWD

4 090 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:34 , ,

Mercedes-Benz W204 C200 avantgarde

8 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:34 ,

Mercedes-Benz C 200 CDI elegance 2007

8 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации