Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alfa Romeo , 415
Audi , 3247
BMW , 3499
Chevrolet , 51
Chrysler , 62
Citroën , 759
Dacia , 27
Daewoo , 125
Daihatsu , 11
Dodge , 13
Fiat , 722
Ford , 1336
Honda , 164
Hyundai , 235
Jaguar , 22
Jeep , 79
Kia , 155
Lada , 31
Lancia , 60
Land Rover , 154
Lexus , 14
Lincoln , 4
Mazda , 237
Mercedes-Benz , 4872
MINI , 44
Mitsubishi , 113
Nissan , 194
Opel , 2496
Peugeot , 1216
Porsche , 24
Proton , 1
Renault , 1183
Rover , 119
Saab , 29
Seat , 724
Škoda , 235
Smart , 18
Spyker , 1
Ssangyong , 20
Subaru , 11
Suzuki , 25
Tata , 1
Toyota , 230
Triumph , 1
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 6569
Volvo , 141
Yugo , 9
Zastava , 5

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 23:07
Link:
,

Mercedes C200

2 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:53
Link:
, ,

Honda CR-V 2002 benzin i plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 17:00
Link:
, ,

VW Golf 5 1.9 Tdi klimatronic karavan 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:47 , ,

Toyota Corolla 1.3 benzin 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:47 ,

Opel Astra G 1999

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:46 ,

BMW 320d 177ks facelift

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:37 ,

Bmw 530 x-drive F10 2013

21 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 ,

VW Polo GTI 1.6 16V 125 PS

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 , ,

Toyota Corolla 1.4 dizel 2008 klima kako novo full

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 ,

VW Golf 2 vo odlicna sostojba

Година: 1984
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:11 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDi

4 690 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:08 Претпријатие ,

Renault Vel Satis 2.2 DCI

2 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:07 Претпријатие ,

Land Rover Discovery 4

21 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:52 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:43 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Bmw 320 dizel redizajn registrirana do 05.2023 servisirana

3 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие ,

Bmw E90 320D 6 brzini 2008 Avtocentar

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:08 Претпријатие ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:54 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5DCI 2010 euro 5

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:03 Претпријатие ,

Renault Scenic 1.9dci 88kw 6 brzini 2005 Avtocentar

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:03 ,

BMW 530D 2001

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:15 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks goal verzija

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:06 Претпријатие ,

VW Sharan 2.0TDI 140ks euro 5 7mesta highline 2011

10 699 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:05 Претпријатие ,

BMW 118D F20 143ks automatic urbanline 2013

10 555 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:05 , ,

Шкода Фабиа 19 SDI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:04 Претпријатие ,

VW Golf 7 1.6tdi 110ks full comfortline 2014

8 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:57 Претпријатие , ,

Audi A3 quattro 2.0tdi 150ks attraction

13 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:57 , ,

bmw

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:57 , ,

Audi a4 1.9 tdi

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:40 , ,

Renault Scenic 1.5dci extra socuvan 2006

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:03 Претпријатие ,

VW Crafter 35 2.0 TDI 143 PS 2012

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:03 , ,

Hyundai Accent 2003

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:03 , ,

RENAULT SCENIC 1.6 dCi 2007

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:11 , ,

Prodavam Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:09 ,

Audi A3 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:53
Link:
, ,

Honda CR-V 2002 benzin i plin

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:48 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 11:39 Претпријатие , ,

Bmw X5 3.5 X-drive M-paket

14 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:37 ,

Hyundai Getz 1.4 klima registrirana

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:37
Link:
, ,

Range Rover 3.0 sport HSE facelift

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:36 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5DCI 2007

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:35 Претпријатие , ,

Peugeot 508 1.6bluehdi 2016 automatik

12 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации