Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alfa Romeo , 89
Audi , 977
BMW , 1134
Chevrolet , 8
Chrysler , 21
Citroën , 220
Dacia , 14
Daewoo , 31
Daihatsu , 3
Dodge , 2
Fiat , 175
Ford , 445
Honda , 38
Hyundai , 72
Jaguar , 5
Jeep , 21
Kia , 30
Lada , 9
Lancia , 15
Land Rover , 32
Lexus , 4
Lincoln , 2
Mazda , 55
Mercedes-Benz , 2004
MINI , 1
Mitsubishi , 32
Nissan , 59
Opel , 705
Peugeot , 312
Porsche , 1
Renault , 310
Rover , 31
Saab , 6
Seat , 157
Škoda , 97
Smart , 2
Spyker , 1
Ssangyong , 5
Subaru , 3
Suzuki , 4
Tata , 1
Toyota , 56
TVR , 1
VW Volkswagen , 1964
Volvo , 53
Yugo , 4
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

16 јан. 19:28
Linku:
,

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 11:18
Linku:
, ,

Audi A4 2010 facelift full option

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 18:13
Linku:
, ,

ITNO

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 08:30 Претпријатие ,

Bmw E90 320 D

5 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:33 , ,

Limuzina

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:33 ,

Fiat Brava 1.9 dizel

750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:33 , ,

Bmw 530xd

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:30 , ,

HITNO !! SE PRODAVA CITROEN C5 ILI ZAMENA ZA POMALO VOZILO

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:09 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:36 , ,

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:47 Претпријатие , ,

Peugeot 207 1.6 HDI 80kw 2006 super

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:42 ,

Fiat Brava 1.9 dizel

750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:13 Претпријатие ,

Bmw 5 525d 177hp automatic

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:56 Претпријатие ,

VW Passat 2.0tdi 140hp dsg automatic

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:23
Linku:
,

Mercedes-Benz E280 2008

7 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:23 , ,

Renault Kangoo 1.5dci 2012

2 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:20 ,

BMW 730 D individual full oprema

16 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:47 , ,

Ford C-Max 2.0tdci 2007

3 560 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:20 , ,

Mercedes-Benz S 350 class V6 benzin i plin

5 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 07:34 ,

Mercedes-Benz A170 klasa avangarde model

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:42
Linku:
, ,

Audi A6 2.7 quattro s line

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 19:02 Претпријатие , ,

Audi A6 2.0TDI 140ks Autobern

5 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 14:26 , ,

VW Passat alltrack 2012

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 14:11 ,

Mercedes-Benz w124 124 e300 odlicna limizina

3 200 ЕУР

Година: 1980
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 13:29 , ,

Jaguar X-type 3.0 226 HP AWD

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 13:29 , ,

Prodavam Passat 1.9 TDI 105ks

Година: 2006
Километража: 350 000 - 399 999
17 јан. 13:29 , ,

Bmw 320d-177ks 2009gid

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 13:29 ,

BMW E320 E46

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 11:24 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C180 CDI 2011 avantgarde 88kw

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 11:14 ,

Audi A6 3.0tdi 2016

29 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 250 000 - 299 999
17 јан. 08:33
Linku:
Претпријатие ,

Opel Combo 2009

3 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 19:28
Linku:
,

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 19:10 ,

Mercedes-Benz W124 E300d 136ks top sostojba

3 200 ЕУР

Година: Постари од 50-тите
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 16:44 , ,

Opel Zafira 1.9CDTI 2006 android navi camera panorama

4 350 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 15:49
Linku:
,

VW Tiguan 4X4 2008

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 јан. 15:17 ,

Mercedes-Benz dizel 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 10:45
Linku:
,

RENAULT FLUENCE од прв сопственик

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 13:32 ,

Bmw X6 3.5 307hp

22 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 11:18 , ,

Audi A4 2010 facelift full option

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 03:16 , ,

Porsche Cayenne S 4.8

14 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 03:16 , ,

Se prodava GOLF 3

350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
15 јан. 00:14 ,

Opel Vectra b 2.0 dti redizajn facelift

1 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 19:26 , ,

Mercedes-Benz ML 280 CDI 2007 vo ekstra sostojba

10 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 19:22 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 19:20 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6TDCI 66kw REGISTRIRAN NOVI GUMI 05G

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
14 јан. 12:39 Претпријатие ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 350 000 - 399 999
14 јан. 12:24 ,

Seat Exeo ST 2.0 TDI 170CV sport

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 17:43 , ,

Citroen Xsara Pikasso 2.0 HDI (90)- 2001

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 11:44 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ps goal 2006

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 08:47
Linku:
Претпријатие , ,

Nissan Navara D40 tovarno vozilo pickup

9 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
12 јан. 20:58 , ,

BMW 320 177KS 2008 socuvan

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации