Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alfa Romeo , 89
Audi , 977
BMW , 1136
Chevrolet , 8
Chrysler , 21
Citroën , 220
Dacia , 14
Daewoo , 31
Daihatsu , 3
Dodge , 3
Fiat , 177
Ford , 446
Honda , 39
Hyundai , 72
Jaguar , 5
Jeep , 20
Kia , 30
Lada , 9
Lancia , 15
Land Rover , 32
Lexus , 4
Lincoln , 2
Mazda , 56
Mercedes-Benz , 2006
MINI , 1
Mitsubishi , 32
Nissan , 58
Opel , 709
Peugeot , 313
Porsche , 1
Renault , 312
Rover , 31
Saab , 6
Seat , 158
Škoda , 98
Smart , 2
Spyker , 1
Ssangyong , 5
Subaru , 3
Suzuki , 4
Tata , 1
Toyota , 57
TVR , 1
VW Volkswagen , 1963
Volvo , 53
Yugo , 4
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 19:53
Link:
,

Renault Scenic 1.9dci registrirano mk klima

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:09
Link:
, ,

Mercedes-Benz S 350 class V6 benzin i plin

5 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 11:18
Link:
, ,

Audi A4 2010 facelift full option

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999

Вчера 23:15
Link:
, ,

Honda crv 2.0

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:01 , ,

Otkup na havarisani i zdravi vozila so defekti

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:53
Link:
,

Renault Scenic 1.9dci registrirano mk klima

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:28 ,

Odlicno socuvan VW Passat 2.0

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:10 ,

Mercedes-Benz W124 E300d 136ks top sostojba

3 200 ЕУР

Година: Постари од 50-тите
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:59 , ,

Seat Leon 2.0 tdi

4 100 МКД

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:33 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C200 CDI blue efficiency 2010 Autobern

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:31 Претпријатие , ,

Audi A6 2.0TDI 140ks Autobern

5 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:20 ,

Seat Exeo ST 2.0 TDI 170CV sport

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:49
Link:
,

VW Tiguan 4X4 2008

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:17 ,

Mercedes-Benz dizel 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:43 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI avantgarde 2009

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:41 , ,

Mercedes-Benz C 220cdi

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:40 , ,

Mercedes-Benz ML 280 CDI 2007 vo ekstra sostojba

10 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:38 , ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde 2009

11 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:43 , ,

Dodge Journey 2.0crd

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:09
Link:
, ,

Mercedes-Benz S 350 class V6 benzin i plin

5 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:55 Претпријатие , ,

Kombe Ford Transit 2000

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 07:55 ,

Toyota Landcruiser 100 series 4.7 V8

16 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 23:35 , ,

Bmw 525 2006 dizel

6 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 22:10 , ,

Рено Меган

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 22:06 Претпријатие , ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brzini novi gumi registriran do 11/2022

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 22:03 Претпријатие , ,

VW Golf 5 2.0 tdi 6 brzini novi gumi registriran do 11/2022

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 21:09 ,

Audi A6 Quattro

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 20:19 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 19:50 ,

Mercedes-Benz C270 dizel 2003

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 16:10 , ,

Mercedes-Benz C 200cdi avantgarde

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 15:10 ,

BMW 525D 3.0 M paket edition 2010

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 15:06
Link:
,

VW Golf 5 1.9 dizel full oprema

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 14:21 , ,

Renault Kangoo 1.5dci 2012

2 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 14:06 , ,

Audi A4 2010 facelift full option

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 13:57 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz A-Klasse A 180 CDI Classic 2004

2 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 12:26
Link:
, ,

Mercedes-Benz C200 CDI avangarde

Година: 2005
Километража: 350 000 - 399 999
24 јан. 11:52 , ,

BMW 525 dizel

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
24 јан. 10:42 ,

VW Kombi T4

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
24 јан. 07:34 ,

Mercedes-Benz A170 klasa avangarde model

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 17:56 , ,

Vecrta B 2.0

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
23 јан. 16:16 ,

Продавам Opel Vectra Дизел 1998

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 14:47 Претпријатие , ,

Peugeot 807 22 Dizel moze zamena

3 599 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 14:11 ,

Mercedes-Benz w124 124 e300 odlicna limizina

3 200 ЕУР

Година: 1980
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 12:16 Претпријатие ,

Bmw E90 320 D

5 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 11:14 ,

Audi A6 3.0tdi 2016

29 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 10:55 , ,

Opel Zafira 1.9CDTI 2006 android navi camera panorama

4 350 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 10:18 ,

Bmw 730d

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
23 јан. 08:33 Претпријатие ,

Opel Combo 2009

3 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 18:58 , ,

Fiat Punto 1.2 benzin

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
23 јан. 02:53 , ,

Skoda Favorit 1994

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 19:25 ,

Fiat Stilo 1.9 diesel multiJet

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 20:29 ,

Mercedes-Benz C 220 dizel

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 18:32 ,

Opel Omega full oprema

1 399 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации