Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alfa Romeo , 89
Audi , 1024
BMW , 1196
Chevrolet , 9
Chrysler , 21
Citroën , 226
Dacia , 15
Daewoo , 31
Daihatsu , 4
Dodge , 4
Fiat , 185
Ford , 473
Honda , 42
Hyundai , 76
Jaguar , 4
Jeep , 23
Kia , 35
Lada , 9
Lancia , 17
Land Rover , 33
Lexus , 5
Lincoln , 2
Mazda , 62
Mercedes-Benz , 2100
MINI , 3
Mitsubishi , 33
Nissan , 65
Opel , 745
Peugeot , 332
Porsche , 2
Renault , 344
Rover , 36
Saab , 6
Seat , 170
Škoda , 110
Smart , 3
Ssangyong , 6
Subaru , 4
Suzuki , 3
Tata , 1
Toyota , 61
TVR , 1
VW Volkswagen , 2056
Volvo , 56
Yugo , 4
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

10 авг. 08:43
Линк
Претпријатие ,

Audi Q7 3.0 tdi quatro 2008

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 21:07
Линк
,

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

5 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 23:28
Линк
, ,

VOLVO XC90 7-SEDISTA

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999

Вчера 23:16 , ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:20 , ,

Mazda 6 2002 1.8

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:24 , ,

Bmw 320d-177ks 2009god redizajn

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:25 ,

Peugeot 4007 2.2 HDI 190PS 4×4

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 19:55 , ,

Mercedes C270 Avantgarde 2004god

4 500 МКД

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 19:24 , ,

SE PRODAVA SUBARU LEGACY 2.0 UVOZEN OD SWAJCARIJA PRV GAZDA

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:46 , ,

СЕ ПРОДАВА АУДИ А6

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 16:21 , ,

VW Passat 2.0tdi 170ks dsg

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:34 ,

VW Passat b7 highline 12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:53
Линк
,

BMW 530 Xd 2007 235hp

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 11:22 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:18 ,

Jeep

5 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:44
Линк
, ,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:59 , ,

Seat Alhambra 2012

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 23:28
Линк
, ,

VOLVO XC90 7-SEDISTA

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 21:07
Линк
,

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

5 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 17:49 , ,

Ford Focus 1.8 tddi

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 15:26
Линк
, ,

bmw

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 13:44 Претпријатие ,

Mercedes Benz ML 320 CDI 4matic

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 13:44 Претпријатие ,

JaguarXF 3.0 D Premium Luxury

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 13:33 ,

Mercedes - Benz E 220 CDI 2005

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 13:05 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz ML 320 cdi 2006 4matic

10 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 12:28 , ,

Jeep Grand Cherokee 3.0 diesel overland

26 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 12:25 , ,

BMW 520 dizel 08 automatic prv gazda kako nov

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 12:24 , ,

TOYOTA.AVENSIS.2.0.BENZIN 00.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 12:11 , ,

Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 12:09 ,

Audi A3 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 11:23 ,

VW New Beetle 2.0 TDI

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 09:27 ,

Ford S-Max 2.0tdi

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 09:26
Линк
, ,

Moze i zamena

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 09:25 ,

Jsjsjs

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 08:37 Претпријатие ,

Passat 1.9 TDI

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 08:29 , ,

Passat

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 08:27 Претпријатие , ,

Opel Vivaro

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
11 авг. 02:30 ,

Opel Astra dizel 2008

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 01:38 , ,

Skoda Fabia 1.9 SDI

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
10 авг. 22:57 ,

Mercedes-Benz E Class

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
10 авг. 19:30 ,

Итно!

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
10 авг. 19:16 , ,

BMW 520 E60 facelift

7 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 19:04
Линк
,

BMW 535d(e60) BiTurbo M-paket

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 19:03 ,

Se prodava VW BORA 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
10 авг. 19:03 ,

Se PRODAVA

50 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 19:03 ,

Peugeot 307 2.0 HDI

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 19:03 , ,

Golf 4

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 19:03 ,

Peugeot 306 XT 1.6 Benzin

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 15:53 , ,

Mercedes Benz E200 2011

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 авг. 15:47 ,

Mercedes-Benz 220c Avangarde

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации