Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Alfa Romeo , 12
Audi , 229
BMW , 276
Chevrolet , 2
Chrysler , 4
Citroën , 76
Dacia , 10
Daewoo , 8
Daihatsu , 2
Fiat , 39
Ford , 121
Honda , 7
Hyundai , 20
Jeep , 2
Kia , 8
Lada , 6
Lancia , 2
Lexus , 1
Lincoln , 1
Mazda , 15
Mitsubishi , 14
Nissan , 12
Opel , 171
Peugeot , 69
Renault , 72
Rover , 7
Saab , 1
Seat , 37
Škoda , 46
Smart , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 2
Toyota , 17
TVR , 1
Volvo , 11
Yugo , 3
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 14:58
Линк
, ,

VW Golf 4 tdi 1.9 90ps

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 17:38 , ,

Volvo 460

900 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:58 , ,

VW Golf 4 tdi 1.9 90ps

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:45 ,

MERCEDES Benz E 320 CDI AVANGARDE

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 14:44 , ,

Mercedes-Benz C Class 220 Avangard -01

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:09 ,

Ford Escort -92

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:45 , ,

CITROEN BERLINGO 2.0 hadei

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 11:03 , ,

AUDI A6 2.7 TDI quattro

9 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:58 ,

Lexus RX 300

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:17 ,

Audi q7

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 10:02 ,

Bmw 730 d 3.0 -04

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
Денес 09:30 ,

Mercedes-Benz C 200

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 01:10 , ,

Mercedes E220 CDI Redizajn 2001 Avtomatik

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:48 , ,

Skoda Superb 1.8 tsi

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 22:39 , ,

BMW 525

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 21:10 , ,

Opel Vivaro

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 400 000 - 449 999
Вчера 21:05 , ,

Mercedes-Benz C 200 CDI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:48 ,

Mercedes-Benz E 320 evo

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:05 ,

BMW 330

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 19:03 , ,

Mercedes-Benz C220 obicen dizel

1 750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 18:51 ,

BMW 7 745d 330ps V8 12 -06

12 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 16:08 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi v

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:23
Линк
,

Bmw e46

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 15:15 ,

BMW 320d

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 13:51 ,

Renault Megane 2 dci ekstra full oprema

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:28 ,

BMW 330d

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:25 , ,

BMW 535D

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 09:09 ,

Mercedes-Benz E270

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 02:58 ,

Ford Galaxy

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
06 мар. 23:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
06 мар. 21:44 , ,

Fiat Puntо bez zamena Itno

1 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 21:36 , ,

Mercedes-Benz S500 Long

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 19:56 , ,

Hyundai Elantra moze i zamena

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 17:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 14:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 13:56 , ,

Mercedes-Benz C220

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
06 мар. 13:02 ,

Fiat Doblo

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 12:37 , ,

Audi a4 1.9tdi 2004

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
06 мар. 10:36 , ,

Mercedes-Benz C270 Avangarde

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 22:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
05 мар. 22:22 ,

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
05 мар. 19:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 18:55 ,

BMW 525d m-paket

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
05 мар. 18:13 , ,

Opel Astra Classic -99

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 18:00 ,

VW Passat

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 17:58 ,

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 15:38 Претпријатие ,

AUDI A6 2.5 TDI 150ks 4x4 Quattro -99 AVTOCENTAR

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
05 мар. 10:33 , ,

BMW 535D -04

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 10:26 , ,

BMW 320d 110kw

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации