Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Audi , 9
BMW , 5
Citroën , 2
Dacia , 1
Fiat , 3
Ford , 16
Honda , 1
Hyundai , 1
Lada , 2
Mazda , 1
Opel , 21
Peugeot , 6
Renault , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Toyota , 1
Volvo , 2
Yugo , 1
Zastava , 1

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

31 мар. 16:18
Линк
, ,

Citroen Xanitia 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000

Вчера 03:58 ,

Ford Galaxy

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 00:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Година: 1994
Километража: > 500 000
10 апр. 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
10 апр. 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
31 мар. 16:18
Линк
, ,

Citroen Xanitia 1999

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
13 мар. 17:12 , ,

BMW X5 3.5d F15

41 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: > 500 000
09 мар. 20:15 ,

Mercedes C270 cdi elegance so mnogu oprema

4 480 ЕУР

Година: 2004
Километража: > 500 000
22 фев. 16:26 ,

Slovenija,Ljubljana

15 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 450 000 - 499 999
03 фев. 04:25 , ,

Golf IV 1.9 tdi 101ks

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 450 000 - 499 999
07 јан. 05:46 , ,

mercedes 190

750 ЕУР

Година: 1987
Километража: 450 000 - 499 999
20 дек. 13:05 , ,

Se prodava mercedes 124

Година: 1994
Километража: 450 000 - 499 999
24 ноем. 08:59 , ,

Audi A4 1.9TDI

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
30 окт. 18:04 ,

Mercedez-Benz e200 evo

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 450 000 - 499 999
18 септ. 12:04 ,

Mercedes-Benz E 320 Avantgarde

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 450 000 - 499 999
24 авг. 20:59 ,

MERCEDES S-350

5 900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 450 000 - 499 999
14 авг. 11:54 , ,

VW Passat -95

Година: 1995
Километража: > 500 000
05 авг. 19:31 , ,

Fiat Tipo -93

350 ЕУР

Година: 1993
Километража: > 500 000
10 јул. 12:11 , ,

VW Passat -97

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
16 јун. 13:13 , ,

Opel Vectra -97

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
02 јун. 04:21 , ,

Me prodavat

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: > 500 000
15 мај 16:18 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 99 GODINA! CENATA NE E FIKSNA!

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 450 000 - 499 999
13 мај 20:46 ,

Mercedes E 220

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: > 500 000
12 мај 23:43 , ,

Mercedes e220

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 450 000 - 499 999
26 мар. 21:22 , ,

VW Volkswagen LT

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
17 мар. 15:38 , ,

Mercede-Benz E200

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 450 000 - 499 999
24 јан. 23:28 , ,

VW Golf -85

Година: 1985
Километража: > 500 000
11 јан. 12:19 , ,

Opel Astra -92

Година: 1992
Километража: > 500 000
07 јан. 08:33 , ,

Baram delovi za Ford Capri

Година: 70-тите
Километража: > 500 000
30 дек. 09:03 , ,

Opel vectra

750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
27 дек. 17:07 , ,

VW Golf 5 1.9tdi

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: > 500 000
28 ноем. 20:31 ,

Opel Sintra

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
18 ноем. 03:32 , ,

Mercedes Benz C-220

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: > 500 000
18 окт. 22:31 ,

Mercedes-Benz E 250 kolata e vo dobra sostojba

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 450 000 - 499 999
15 окт. 08:36 , ,

Mercedes-Benz se 126

2 200 ЕУР

Година: 1984
Километража: > 500 000
10 окт. 23:08 , ,

Mercedes-Benz E 220 cdi elegant avtomatik

4 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: > 500 000
03 окт. 12:07 ,

Audi A6

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 450 000 - 499 999
02 окт. 17:56 ,

Audi A6

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 450 000 - 499 999
27 септ. 14:10 ,

Peugeot 406 2.2 HDI 98kv

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 450 000 - 499 999
25 септ. 16:36 , ,

OPEL ASTRA

Година: 2006
Километража: > 500 000
19 септ. 01:18 ,

Peugeot 406 2.2 HDI

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 450 000 - 499 999
10 септ. 17:14 , ,

Mercedes-Benz 220

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 450 000 - 499 999
10 септ. 04:25 ,

Peugeot 405

800 ЕУР

Година: 1993
Километража: > 500 000
09 септ. 14:22 , ,

Ford Mondeo 1.8 TDI -95

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: > 500 000
05 авг. 10:20 , ,

VW Passat registriran cela godina

400 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: > 500 000
15 јул. 15:00 , ,

Alfa Romeo 156

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 450 000 - 499 999
05 јул. 14:16 , ,

Ford Transit -03

Година: 2003
Километража: 450 000 - 499 999
12 јун. 13:04 ,

MERCEDES-BENZ 190D

1 ЕУР

Година: 1986
Километража: > 500 000
10 јун. 00:39 , ,

Dacia Logan

Година: 2006
Километража: > 500 000
15 мај 15:47 ,

FIAT BRAVO

Година: 1995
Километража: > 500 000
26 апр. 01:46 ,

Mazda 6

Година: 2007
Километража: > 500 000

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации