Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 14
Aixam , 4
Alfa Romeo , 1419
Alpina , 7
Audi , 6826
Bentley , 5
BMW , 7020
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 800
Chrysler , 152
Citroën , 3072
Corvette , 4
Dacia , 178
Daewoo , 747
Daihatsu , 78
DeTomaso , 1
Dodge , 60
Ferrari , 1
Fiat , 3958
Ford , 5225
GMC , 5
Great Wall , 11
Honda , 485
Hummer , 19
Hyundai , 1111
Infiniti , 7
Isuzu , 14
Jaguar , 112
Jeep , 336
Kia , 693
Lada , 629
Lancia , 216
Land Rover , 457
Landwind , 1
Lexus , 44
Lifan , 2
Lincoln , 13
Maserati , 7
Maybach , 4
Mazda , 796
Mercedes-Benz , 9065
MG , 5
MINI , 363
Mitsubishi , 463
Morgan , 1
Nissan , 740
NSU , 5
Opel , 9427
Peugeot , 4678
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 163
Proton , 4
Renault , 4557
Rover , 275
Saab , 65
Seat , 2626
Škoda , 1035
Smart , 291
Ssangyong , 101
Subaru , 66
Suzuki , 489
Tata , 5
Tesla , 5
Toyota , 957
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 38
VW Volkswagen , 15981
Volvo , 356
Wartburg , 8
Yugo , 611
Zastava , 362

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

04 авг. 01:00
Линк
, ,

Bmw x5 2011 god xdrawe d.biturbo 286 ks

123 ЕУР

Година: 2011
Километража: 25 000 - 29 999
11 авг. 15:05
Линк
, ,

Fiat Punto

5 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
11 авг. 15:32
Линк
,

Se Prodava BMW 525 Diesel XDrive, 2013 God, od Svajacarija

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 01:22 , ,

Seat Leon 1.9

4 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:59 , ,

Mercedes Benz R320

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:59
Линк
, ,

BMW 116d so M Sport paket prv sopstvenik

24 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 35 000 - 39 999
Денес 00:58
Линк
, ,

Reanult Talisman

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 00:45 , ,

Porsche Panamera 4.8 4s pdk full

45 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 00:23 ,

Се продава Шкода

899 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 00:16 ,

Bmw 323ci coupe

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 00:16 , ,

Се продава PEUGEOT 207 1.6HDI -- Pezo 207--Пежо 207

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:13 ,

VW Amarok 2.0 doublecab automatik

25 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:11 ,

BMW 320 disel 2.0 150ks

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:37 , ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:22 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.1 benzin klima redizajn model 2007 novo

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:21 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.3 CDTI cosmo model 2006 novo vozilo

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:21 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:20 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200cdi redizajn model 2005 perfekten

5 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:16 , ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 23:10 ,

se prodava

1 900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 23:07 ,

VW Polo 1.0 Benzin 1997

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:20 , ,

Mazda 6 2002 1.8

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 21:57 Претпријатие , ,

BUBA 1.3 1972god

1 699 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 21:41 ,

Peugeot 407 2.0 hdi

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:24 , ,

Bmw 320d-177ks 2009god redizajn

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:14 Претпријатие , ,

BMW 118-90KW- 06god.PERFEKTNO

4 799 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:25 , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:25 Претпријатие , ,

VW Polo 1.4TDi, Neuvezena

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:25 ,

Peugeot 4007 2.2 HDI 190PS 4×4

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:23 , ,

Fiat Punto Evo 1.3jtd

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:22 , ,

Audi A4 2.0 TDI 2007

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:21 , ,

Mercedes-Benz e300 Hybrid Diesel

24 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:16 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:07 ,

Citroen C1

2 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:01 , ,

Продавам Hyundai accent 1996

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:56 , ,

FIAT PANDA 4X4

3 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:56 ,

insignia 2,0 Dissel 130ps

9 150 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:56 ,

MAZDA 3 1.6 HDI EXCLUSIVE LINE FULL OPREMA NOV UVOZ ITALIJA

5 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:56 , ,

Mercedes CLS 350cdi 2010god AT7 224ks

11 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:56 , ,

Mercedes CLS 350cdi 2010god AT7 224ks

11 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:56 , ,

Mercedes CLS 350cdi 2010god AT7 224ks

11 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации