Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 12
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1322
Alpina , 8
Audi , 5995
Bentley , 1
BMW , 6110
Buick , 3
Cadillac , 9
Chevrolet , 674
Chrysler , 144
Citroën , 2699
Corvette , 3
Dacia , 158
Daewoo , 650
Daihatsu , 62
DeTomaso , 1
Dodge , 49
Ferrari , 2
Fiat , 3452
Ford , 4626
GMC , 3
Honda , 429
Hummer , 13
Hyundai , 963
Infiniti , 3
Isuzu , 10
Jaguar , 100
Jeep , 304
Kia , 589
Lada , 521
Lancia , 208
Land Rover , 375
Landwind , 1
Lexus , 33
Lincoln , 10
Maserati , 3
Mazda , 657
Mercedes-Benz , 8019
MG , 5
MINI , 279
Mitsubishi , 420
Morgan , 1
Nissan , 602
NSU , 2
Opel , 8289
Peugeot , 4043
Piaggio , 9
Pontiac , 4
Porsche , 117
Proton , 4
Renault , 4056
Rover , 250
Saab , 53
Seat , 2266
Škoda , 870
Smart , 249
Spyker , 1
Ssangyong , 87
Subaru , 57
Suzuki , 420
Tata , 4
Toyota , 804
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 17
VW Volkswagen , 14228
Volvo , 305
Wartburg , 8
Yugo , 522
Zastava , 308

Продажба на автомобили -  во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

13 окт. 00:06
Линк
, ,

Продажба на возило

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт. 16:21
Линк
, ,

Daewo Lanos

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
13 окт. 19:20
Линк
,

Ford Fiesta -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 09:59 ,

Mercedes-Benz C220

5 599 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:58 ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ps karavan -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:57 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 09:56 , ,

KUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI AVTOMOBILI. SEKAKVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 09:50 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI.88kw.COSMO.FUL OPREMA

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:49 , ,

SEAT LEON 1.9TDI 105KS -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:48 Претпријатие ,

FORD FOCUS FACELIFT KARAVAN -08 1,6 TDCI 90KS

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:48 , ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Full Oprema

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:47 , ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:47 , ,

BMW 330D 231KS -08 CABRIO MOZE ZAMENA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:44 ,

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:44 , ,

Peugeot 508 2.0HDI 163kc Neuvezena

9 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:44 , ,

Peugeot 407 1.6 hdi -08

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:40
Линк
, ,

MRECEDES BENZ E200d Exclusive Luxury NOV

37 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:37 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD REGISTIRANO -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:37 ,

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:37 Претпријатие , ,

Mercedes A150 AutoMilano 6meseci garancija

4 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

 

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој  соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

 

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

 

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

 

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток