Македонски | Shqip | English |

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 7
Aixam , 4
Alfa Romeo , 1329
Alpina , 7
Audi , 6146
Bentley , 3
BMW , 6204
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 678
Chrysler , 145
Citroën , 2737
Corvette , 3
Dacia , 146
Daewoo , 643
Daihatsu , 59
Dodge , 47
Ferrari , 2
Fiat , 3488
Ford , 4670
GMC , 3
Honda , 425
Hummer , 13
Hyundai , 981
Infiniti , 3
Isuzu , 10
Jaguar , 96
Jeep , 308
Kia , 611
KTM , 1
Lada , 486
Lancia , 207
Land Rover , 376
Landwind , 1
Lexus , 33
Lifan , 1
Lincoln , 10
Maserati , 3
Mazda , 677
Mercedes-Benz , 8092
MG , 5
MINI , 283
Mitsubishi , 423
Morgan , 1
Nissan , 602
NSU , 2
Opel , 8392
Peugeot , 4136
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 119
Proton , 4
Renault , 4080
Rover , 240
Saab , 55
Seat , 2293
Škoda , 896
Smart , 251
Spyker , 1
Ssangyong , 92
Subaru , 54
Suzuki , 423
Tata , 4
Toyota , 845
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 16
VW Volkswagen , 14512
Volvo , 319
Wartburg , 8
Yugo , 504
Zastava , 289

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Вчера 18:24
Linku:
, ,

VW Transporter

16 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
23 јан. 09:52
Linku:
, ,

Citroen C-Crosser

8 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 22:15
Linku:
,

PORSHE CAYENNE

1 234 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 14:24 ,

Audi A4 1.8 TFSI 163ks

12 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:22 ,

Citroën AX

1 МКД

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:21 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:21 , ,

FORD Streetka

3 330 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 14:18 , ,

VW NEW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

6 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:09 ,

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin i plin

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:09 ,

Ford Escort -92

450 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 14:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:02 Претпријатие , ,

RENAULT KANGOO 1.6 BENZ PLIN AUTOBERN

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 13:57 Претпријатие ,

VW JETTA 1.9 TDI 77 KW -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:57 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 2.0TDI AUTOBERN

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:56 ,

Audi A4 -05

6 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:54 , ,

Alfa Romeo 159 2.4 jtd -08 full oprema 210ks

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:52 , ,

PEUGEOT 207

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:49 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2I AUTOBERN

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:49 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2I AUTOBERN

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:47 , ,

Peugeot 407 2.0 HDI 136/170KS coupe

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:47 ,

Peugeot 407 2.0 HDI vo odlicna sostojba

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:46 , ,

Mercedes-Benz C200

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:37 Претпријатие , ,

OPEL MOKKA 1.7CDTI AUTOBERN

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:35 , ,

KUPUVAM ZDRAVI I HAVARISANI AVTOMOBILI. SEKAKVI

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 13:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:28 , ,

AUDI Q7 3.0 TDI SO SERVISNA KNISKA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:28 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B 180cdi AutoMilano 6 meseci garancija

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:28 Претпријатие , ,

CHEVROLET KALOS 1.2 TNG

2 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:25 , ,

BMW E46 320D FACELIFT 150KS AUTOMATIC REGISTRIRAN

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:25 , ,

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI REGISTRIRANO -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:24 , ,

Citoren C2 -08

2 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 13:23 ,

Peugeot 307 dizel 2.0 hdi

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:21 , ,

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:18 , ,

Audi A4

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 13:16 , ,

Renault Laguna Coupe

7 250 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:09 ,

PEUGEOT 5008

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:08 ,

Audi TT 1.8 turbo plin -99

3 330 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:08 ,

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:07
Linku:
, ,

Hyundai Accent 1.5 CRDI

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:05 , ,

MERCEDES-BENZ E 350 AVANTGARDE

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:04 ,

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:04 ,

RENAULT TWINGO 1.1

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:03 ,

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:03 , ,

Opel Vectra -99

500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:03 ,

NISSAN MICRA 1.2

1 850 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:53 , ,

Mercedes-Benz ML odlicen

9 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:52 ,

Mercedes-Benz S 320 NAJFULL PRRFEKT FULL KASKO

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:52 ,

MERCEDES-BENZ C 200

4 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:50 Претпријатие , ,

SKODA FAVORIT 1.3 PLIN SO A-TEST REGISTRIRANA

690 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 12:46 Претпријатие , ,

SKODA FAVORIT 1.3 PLIN SO A-TEST REGISTRIRANA

690 ЕУР

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 12:45 , ,

CITROEN BERLINGO 2.0 hadei

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија. Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3. Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.

Продажба на автомобили - половни коли

На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично. Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.

Увоз на половни автомобили во Македонија

Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.

Продажба на автомобили - нови автомобили

На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.

Замена на возила

Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.

Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток