Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 9
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1396
Alpina , 9
Audi , 6680
BAIC , 1
Bentley , 5
BMW , 6828
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 763
Chrysler , 147
Citroën , 2957
Corvette , 3
Dacia , 169
Daewoo , 706
Daihatsu , 74
DeTomaso , 1
Dodge , 61
Ferrari , 1
Fiat , 3795
Ford , 4956
GMC , 5
Great Wall , 12
Honda , 473
Hummer , 20
Hyundai , 1057
Infiniti , 7
Isuzu , 12
Jaguar , 108
Jeep , 322
Kia , 678
KTM , 1
Lada , 514
Lancia , 209
Land Rover , 429
Landwind , 1
Lexus , 43
Lifan , 1
Lincoln , 12
Maserati , 4
Mazda , 775
Mercedes-Benz , 8799
MG , 5
MINI , 343
Mitsubishi , 450
Morgan , 1
Nissan , 710
NSU , 2
Opel , 9082
Peugeot , 4528
Piaggio , 9
Pontiac , 3
Porsche , 161
Proton , 4
Renault , 4353
Rover , 253
Saab , 60
Seat , 2556
Škoda , 1005
Smart , 280
Spyker , 2
Ssangyong , 95
Subaru , 59
Suzuki , 454
Tata , 4
Tesla , 2
Toyota , 925
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 18
VW Volkswagen , 15578
Volvo , 346
Wartburg , 8
Yugo , 526
Zastava , 313

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

21 јун. 22:39
Линк
, ,

Kia Carens 2.0 Dizel

2 800 МКД

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 17:18
Линк
Претпријатие , ,

Volvo C30 R design Kupeno od Mida Motors

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
24 јун. 07:33
Линк
, ,

Mercedess E-class 200 d

29 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 65 000 - 69 999

Денес 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:28 ,

Skoda Favorit benzin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:27 ,

Alfa Romeo 1995

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:27 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 150ks

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 12:27 , ,

Ford Fiesta plin i benzin 2005

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:25 , ,

Golf VI 2.0 tdi 140ks 2012

8 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:11 , ,

Prodavam Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:09 ,

Audi A3 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:00 Претпријатие , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI - PERFEKTEN 2008G

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:52 ,

Polo 1995 vo dobra sostojba

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:52 , ,

Opel Corsa 1.2 59kW 2008

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:52 ,

Se Prodava Opel Corsa D 1.3 cdti

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:43 ,

Nissan Qashqai 2015 full oprema

13 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:33 Претпријатие , ,

AUDI A3 1.9tdi full oprema 2007

4 899 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:22 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0 cdti 2010 servisna

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:20 , ,

Volkswagen Passat 1.4 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:21 ,

BMW X1 xdrive 1.8d 143ks 2011

9 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:18 Претпријатие ,

Peugeot 205 cabrio 1.4 cj pininfarina

2 850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:16 ,

AUDI A4 2.0 tdi prva boja reg zelen karton

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:59
Линк
, ,

Mercedes-Benz S 350 benzin i plin

4 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:48 , ,

VW POLO 1.9 TDI, 74kw, 2002 3.100 E

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:42 Претпријатие , ,

BMW 318d 150hp GT advantage registrirano

15 799 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:36 , ,

Opel Meriva 1.7CDTI

1 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:19 Претпријатие ,

Jeep Wrangler Sahara 2013

39 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 09:51 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:50
Линк
, ,

се пордава MERCEDES BENZ V250D 4 Matic

45 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:49 Претпријатие ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:49 Претпријатие ,

Skoda Octavia 1.9 TDI 77KW 105KS

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:47 Претпријатие ,

Mercedes Benz C200 CDI bluete avantgarde Euro 6

21 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:47
Линк
Претпријатие ,

Mini Cooper 1.6i 07/08 Cabrio

4 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:47 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:46 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6 HDI 66KW 90KS Euro 4

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:45 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 80kw 109ks

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 09:45 Претпријатие ,

KIA Sorento 2.2 crdi 2010 4X4 145kw 197ks euro 5

11 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:42 Претпријатие ,

Mitsubishi Colt benzin 2009 euro 4

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:39 , ,

Renault Clio 1.2 benzin

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:39 Претпријатие ,

Renault Megane 1.5dci 2010 euro 5

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:37 Претпријатие ,

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации