Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на автомобили купени во Македонија или увезени од странство

Acura , 5
Aixam , 2
Alfa Romeo , 1373
Alpina , 6
Audi , 6623
Bentley , 5
BMW , 6784
Buick , 3
Cadillac , 10
Chevrolet , 760
Chrysler , 140
Citroën , 2941
Corvette , 4
Dacia , 165
Daewoo , 694
Daihatsu , 77
DeTomaso , 1
Dodge , 60
Ferrari , 1
Fiat , 3760
Ford , 4923
GMC , 5
Great Wall , 11
Honda , 466
Hummer , 19
Hyundai , 1057
Infiniti , 7
Isuzu , 12
Jaguar , 106
Jeep , 320
Kia , 661
Lada , 508
Lancia , 204
Land Rover , 426
Landwind , 1
Lexus , 43
Lifan , 1
Lincoln , 12
Maserati , 6
Mazda , 763
Mercedes-Benz , 8750
MG , 5
MINI , 343
Mitsubishi , 446
Morgan , 1
Nissan , 698
NSU , 2
Opel , 9001
Peugeot , 4486
Piaggio , 8
Pontiac , 3
Porsche , 160
Proton , 4
Renault , 4315
Rover , 252
Saab , 58
Seat , 2529
Škoda , 986
Smart , 283
Ssangyong , 95
Subaru , 60
Suzuki , 449
Tata , 4
Tesla , 3
Toyota , 916
Triumph , 3
TVR , 3
UAZ , 18
VW Volkswagen , 15368
Volvo , 349
Wartburg , 8
Yugo , 524
Zastava , 299

Продажба на автомобили - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете огласи за продажба на автомобили, нови коли, и продажба и замена на половни автомобили. Најголем избор на коли од сите брендови и модели: Mercedes, Audi, BMW, VW Volkswagen, Opel и многу други.

Денес 19:45
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI Limousine S Tronic Sport

25 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 14:14
Линк
,

Mercedes Benz GLC350e hybrid

45 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 22:32
Линк
, ,

VW Polo GTI

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 23:16 , ,

Audi A8 3.0 TDI quattro

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 23:10 ,

se prodava

1 900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 23:05 ,

Peugeot 206 XT, 2003, 1.600 cm3, 80 kw (108 hp)

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 22:57 , ,

Prodavam Nissan Almera

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:51 , ,

Honda Insight 1.3 Hybrid

6 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 22:42 , ,

Prodavam opel astra 2.0 dizel

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 22:20 , ,

Mazda 6 2002 1.8

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 22:15 , ,

Mercedes A160

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 22:06
Линк
, ,

Audi A6 3.0 quatro tdi S line 171kw 2008

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:41 ,

Peugeot 407 2.0 hdi

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:24 , ,

Seat ibiza 1.4 MPI-01-Klima-PlinAtest-Dizna

1 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 21:24 , ,

GOLF 1.4 80 ks

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 21:24 , ,

PORSCHE PANAMERA 2015

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 21:24 ,

Staklo Golf 6 2.0 TDI 110 Blumotion 2010 Godina

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 21:23 , ,

Mercedes A180 CDI (80kw) 2008god

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:23
Линк
, ,

Megan cabriolet 2010

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:23 ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI 120 hp

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 21:23 ,

Mercedes C200 - 2009 god.

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 20:56 ,

VW Passat 170ks 125kw

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:16 ,

VW Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 20:16 , ,

Golf 6 1.6 DSG 2011 10

8 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:09 ,

NISSAN MICRA 1,2 Benzin 59kw/80k.

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 20:01 ,

NISSAN MICRA 1,2 Benzin 59kw/80k.

3 МКД

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:45
Линк
,

Audi A3 2.0 TDI Limousine S Tronic Sport

25 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 19:37 ,

MAZDA 2 1.3 benzin 2009

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 19:27 ,

Renault Scenic 2.0

2 500 МКД

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 19:12 , ,

Ford Fiesta 1.4 tdci

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 19:09 , ,

Golf 3 obicen dizel

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3 - најпосетениот веб сајт за продажба на автомобили, нови и половни коли во Македонија.Купете или продадете го Вашиот автомобил преку Пазар3.


Доколку купувате автомобил - погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили.


Продажба на автомобили - половни коли


На Пазар3 може да купите користен автомобил по цена која Вам Ви одговара. Користете ги филтерите во категоријата Продажба на автомoбили и подредете ги огласите за продажба на автомобили по цена, модел, марка, година на производство, километража и слично.


Погледнете ги сите огласи за продажба на автомобили и купете кола од брендовите Mercedes, BMW, Audi, Opel, Citroen, Ford, Mazda, VW Volkswagen, Fiat, Renault и многу други. Се врши продажба на автомобили од сите марки и модели на автомобили, со различна година на производство а со тоа и по различна цена.


Увоз на половни автомобили во Македонија


Доколку ја селектирате опцијата Претпријатија или во полето за пребарување напишете клучен збор кој соодветствува на она што го барате на пример: Германија, Швајцарија, Италија и сл. ќе ги погледнете сите огласи за продажба на автомобили увезени од странство. Продажба на автомобили увезени од Швајцарија е често застапена низ Пазар3 огласите. Колите увезени од Швајцарија се исто така многу барани од купувачите на коли, бидејќи колите увезени од Швајцарија се смета дека поседуваат висок квалитет.Продажба на автомобили - нови автомобили


На Пазар3 се огласуваат и нови коли по поволни цени. Искористете ја можноста преку Пазар3 да направите одлична зделка. Следете ги постојано сите огласи за продажба на автомобили и купете нов автомобил по одлична цена и неверојатни перформанси. Исто така, не ретко се среќаваат и огласите каде што се продаваат нови тест автомобили, со многу ниска километража по неверојатна цена.Замена на возила


Замена на автомобили е понуда често присутна во Пазар3 огласите. Погледнете го описот на секој оглас или контактирајте го огласувачот за да прашате кои се условите за замена на возилото за друго возило. Често се вржи продажба на автомобили со можност за замена на Вашето возило со друго возило.


Продажба на автомобили на Пазар3.мк - најбрзиот начин за продажба на вашето возило!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации